نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/1      12:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:104


نسخه چاپی
بیش از 12 تن قهوه قاچاق در بجنورد کشف و ضبط شد
گروه استان ها- خراسان شمالی- فرمانده انتظامی استان از کشف 12 تن و 506 کیلو قهوه خارجی قاچاق به ارزش 5 میلیارد و 923 میلیون ریال در بجنورد خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"علیرضا مظاهری" با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه یک واحد تولید قهوه در سطح شهرستان بجنورد به صورت غیرقانونی اقدام به تولید قهوه خارجی می کند، بلافاصله با توجه به حساسیت موضوع، ماموران پلیس آگاهی استان وارد عمل شدند.

وی با اشاره به اینکه به محض دریافت خبر ماموران با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: در بازرسی از این محل 12 تن و 506 کیلو قهوه خارجی فاقد مجوز کشف و ضبط شد.

سردار مظاهری با بیان اینکه ارزش این مقدار قهوه برابر نظر کارشناس سازمان غذا و دارو 5 میلیارد و 923 میلیون ریال برآورد شده است، خاطر نشان کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با بیان اینکه این مکان نیز برابر دستور مقام قضائی پلمب شد، یاد آور شد: متهم به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

این مقام ارشد انتظامی در استان با اشاره به اینکه پلیس با هرگونه اقدامی که به اقتصاد جامعه خدشه وارد کند با جدیت برخورد خواهد کرد، از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون