نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/1      12:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:111


نسخه چاپی
تلف شدن 17 راس گوسفند در برخورد با پراید
گروه استان ها –خراسان رضوي – فرمانده انتظامي شهرستان تايباد از برخورد يك دستگاه خودرو سواری پرايد با گله احشام و اتلاف 17 راس گوسفند در این رابطه خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" علي اكبر قرباني" در تشريح اين حادثه گفت: در پی اعلام برخورد يك دستگاه پرايد با گله گوسفندان در محور فرعي یکی از روستاهاي شهرستان تایباد، نیروهای گشت پاسگاه كرات به محل اعزام شدند.

وي افزود: با حضور ماموران در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد يك دستگاه خودرو سواری پرايد با گله احشام برخورد کرده است؛ در اين حادثه  17 راس گوسفند در دم تلف و راننده خودرو از ناحيه سر و صورت دچار مصدوميت كه توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان كرد: برابر اعلام كارشناس پليس راه، علت تامه حادثه عدم توجه به جلو از سوي راننده خودرو پرايد اعلام شد.

قرباني با اشاره به فصل برداشت محصولات جاليزي متذکر شد: شهروندان گرامی از  تردد ادوات كشاورزي در مسير اصلي و عبور احشام از وسط جاده به خصوص در ساعات تاريكي شب كه ديد راننده كم است پرهيز کنند و از گذرگاه عبور احشام استفاده نمایند، تا دچار خسارت نشوند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون