نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/1      12:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:105


نسخه چاپی
كشف 26 هزار ليتر فرآورده نفتي قاچاق در مشهد
گروه استان ها- خراسان رضوی- با تلاش كارآگاهان پليس آگاهي 26 هزار ليتر نفت سفيد قاچاق در انباري متروكه در یکی از مناطق حاشیه ای شهر مشهد کشف شد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" ابراهیم قربان زاده"‌در تشريح اين خبر گفت: در پي کسب خبری مبني بر اينكه فردي سودجو اقدام به قاچاق فرآورده هاي نفتي در سطح گسترده مي کند، پیگیری ‌موضوع به صورت ويژه در دستور كار پلیس قرار گرفت.

جانشین فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی اظهار داشت: ‌با توجه به اهميت موضوع، بلافاصله پرونده به پليس آگاهي مركز استان ارجاع و در اين خصوص تيمي زبده از كارآگاهان پليس آگاهي مامور رسيدگي به پرونده شدند.

وي گفت: ‌کارآگاهان با اشراف اطلاعاتی محل دپوی سوخت های قاچاق را در انباری واقع در حاشیه مشهد شناسایی و با هماهنگي مقام قضائي و همچنين حضور بازرسان شركت نفت در اقدامي غافلگيرانه وارد محل شدند و در بازرسي از این مکان 26 هزار ليتر نفت سفيد قاچاق كشف و یک متهم نیز دستگیر شد.

جانشین ‌فرماندهی انتظامي استان خراسان رضوي با بیان اينكه کارشناسان ارزش اين محموله را يك ميليارد و 900 ميليون ريال برآورد کرده اند، افزود: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون