نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/1      13:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:183


نسخه چاپی
با حضور سردار "فتحی زاده"
تیم های شرکت کننده در مسابقات "گشت جاده ای" امروز بدرقه شدند
گروه ناجا – امروز مراسم بدرقه تیم های شرکت کننده در مسابقات "گشت جاده ای" 2019 روسیه با حضور جانشین معاون هماهنگ گننده ناجا برگزار شد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "محسن فتحی زاده" در مراسم بدرقه تیم های شرکت کننده در مسابقات "گشت جاده ای 2019" گفت: خوشحال هستم که شما عزیزان به عنوان نمایندگان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات شرکت می کنید ان شاءالله باشرکت در مسابقات بتوانید تجربه بیشتر و بالاتری کسب کرده و طوری عمل کنید که طی سال های آینده با افتخار در عرصه های جدیدتر نیز حضور پیدا کنید.

وی ادامه داد: شما نمایندگان نظام جمهوری اسلامی ایران، نیروهای مسلح و پلیس جمهوری اسلامی ایران هستید بنابراین از تمامی جهات تکالیفی به عهده دارید؛ کسی که از نظام جمهوری اسلامی ایران در مسابقه ای شرکت می کند انتظارات از او بیشتر است بنابراین اگر ورزشکار نظامی و از پلیس جمهوری اسلامی ایران باشد، مسئولیت سنگینی خواهد داشت.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: شرکت کنندگان این مسابقات از تمامی جهات تحت نظر و نگاه سایر کشورهای شرکت کننده قرار دارند بنابراین حسن رفتار، عملکرد شایسته، منش دینی و اخلاقی ورزشکاران بسیار تأثیرگذار است بر روی برآورد و تحلیلی که قرار است از عملکرد پلیس جمهوری اسلامی ایران داشته باشیم.

سردار فتحی زاده عنوان کرد: ما نمایندگان نظام و پلیس جمهوری اسلامی ایران هستیم و وجه اصلی ما ایمان، اخلاق، تدین، ولایت مداری است و در کنار آن نظم، انضباط، هماهنگی و انسجام و مهارت و توانمندی و قابلیت های ورزشی است که باید در کنار یکدیگر قرار بگیرد.

وی تاکید کرد: پیروزی و قهرمانی در عرصه های ورزشی را به هر قیمتی نمی خواهیم بنابراین مسئولیت شما نسبت به مسئولیت سایر ورزشکاران کشورهای دیگر متفاوت تر است ما باید نمادی برای عرصه توانمندی، قابلیت ها و قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران باشیم و خود را به عنوان نیروی متدین و توانمند معرفی کنیم.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا ادامه داد: شما منصوب به پلیس جمهوری اسلامی ایران هستید و برای معرفی ظرفیت های پلیس جمهوری اسلامی ایران تأثیرگذار هستید. بنابراین انسجام تیمی را در هرجایی که هستید حفظ کنید و با فرمانده خود هماهنگ باشید اگر مشکلات یا ضعفی هم در یکدیگر ملاحظه کردید آنها را بپوشانید و قدرتمند عمل کنید.

سردار فتحی زاده گفت: ان شاء الله با تمام آمادگی که کسب کرده اید بتوانید رتبه های خوبی در مسابقات کسب کنید؛ سال گذشته هم عملکرد خوبی داشتیم و این امر سبب شد که دیگر دستگاه ها به ما نگاه مثبت پیدا کنند. بنابراین با این عملکرد مطلوب  می توانید راه را برای برنامه های آینده جمهوری اسلامی ایران باز کنید و حمایت های بیشتری را برای پلیس در دیگر حوزه ها ایجاد کنید.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: ان شاءالله به لطف خداوند متعال دست پر به ایران باز گردید، صمیمانه از تمامی مجموعه های مختلفی که دراین راستا با وجود تمام مشکلات همکاری کردند، تشکر و قدردانی می کنم.

سردار فتحی زاده گفت: امیدوارم که این سفر برای شما عزیزان توأم با خیر، برکت و سلامتی باشد و بتوانید در مسابقات برای نظام جمهوری اسلامی ایران افتخار کسب کنید.

وی تأکید کرد: شرکت در این مسابقات توفیقی است که نصیب شما شده بنابراین از این فرصت به بهتر شکل استفاده کنید اگر هم کمبودی وجود داشت با صبر، تحمل و هماهنگی اجازه ندهید که بر روی عملکرد شما تاثیر داشته باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون