نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/1      13:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:250


نسخه چاپی
سردار "یاوری":
مسابقات روسیه 2019 با نگاهی راهبردی شکل گرفته است/ 10 تا 25 مرداد ماه زمان برگزاری مسابقات "گشت جاده ای"
گروه ناجا - معاون تربیت و آموزش ناجا گفت: مسابقات روسیه 2019 با نگاه راهبردی به موضوعات تشکیل شده و سال گذشته نیز نیروی انتظامی همزمان در 4 رشته در این مسابقات شرکت کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "امیر حسین یاوری" در مراسم بدرقه تیم های شرکت کننده در مسابقات "گشت جاده ای 2019" گفت: مسابقات روسیه به مدت 6 سال است که برگزار می شود و سال گذشته نیروی انتظامی همزمان در 4 رشته در این مسابقات شرکت کرد اگرچه آمادگی کامل برای حضور در مسابقات را نداشتیم اما نتایج و مدال های قابل قبولی کسب کرده ایم.

وی به اهداف برگزاری مسابقات روسیه اشاره کرد و ادامه داد: مسابقات روسیه با نگاه راهبردی به موضوعات تشکیل شده و هدف، ارتباط و تعامل بیشتر بین کشورهای شرکت کننده است.

معاون تربیت و آموزش ناجا تصریح کرد: بنابراین حضور شما عزیزان در این مسابقات دارای اهمیت دوچندان است چراکه شما نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات هستید و از بین پرسنل ناجا، تعدادی از شما برای شرکت در مسابقات انتخاب شده اید بنابراین باید کسب افتخار کنید و کار بزرگی رقم بزنید.

سردار یاوری همچنین از زحمات و حمایت های سردار "محسن فتحی زاده"  جانشین معاون هماهنگ ناجا برای برگزاری مسابقات روسیه تقدیر و تشکر کرد و گفت: اگر حمایت های سردار "فتحی زاده" نبود این مسابقات نیز برگزار نمی شد بنابراین از شما شرکت کنندگان انتظار داریم که در این مسابقات بدرخشید و نتایج مطلوبی کسب کنید.

بر اساس این گزارش، مسابقات گشت جاده ای 2019 روسیه به میزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از 10 مرداد ماه سال جاری برگزار می شود و تا 25 مرداد ماه (1 تا 16 آگوست 2019) ادامه دارد. این مسابقات با حضور تیم های روسیه، ازبکستان، ارمنستان و جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود و اتومبیل رانی نظامی، اطفاءحریق، خودامدادی، دگرامدادی و تیراندازی نیز از محورهای برگزاری این مسابقات است.امسال به همت معاونت تربیت و آموزش ناجا "دنا پلاس" خودروی ایرانی، مورد استفاده مسابقه دهندگان کشورهای شرکت کننده است.

گفتنی است، امروز مراسم بدرقه تیم های شرکت کننده در مسابقات گشت جاده ای 2019 برگزار شد و امسال برای اولین بار سرگرد "مرضیه یادگاری" به عنوان اولین زن از ایران در مسابقات نظامی روسیه 2019 در مسابقات شرکت می کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون