نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/1      15:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:200


نسخه چاپی
دستگیری سارقان تحت تعقیب دراستان های "تهران و البرز"
گروه استان ها- البرز- فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند سارقان خودور ولوازم داخل خودرو که اقدام به 107 فقره سرقت در استان های تهران و البرز کرده بودند خبر داد .

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عباسعلی محمدیان" گفت: در پی ارجاع پرونده سرقت یک دستگاه خودرو مزدا 3 از کلانتري 38 بنفشه به پایگاه یکم پلیس آگاهی، پیگیری موضوع در دستور کار این پليس قرار گرفت.

وی افزود: در تحقيقات اولیه از مال باخته مشخص شد که وی خودرو را در ساعت 21 همان شب حادثه در حوالی پل انبار نفت فردیس پارک کرده و در ساعت 4 صبح متوجه می شود که به سرقت رفته است .

این مقام ارشد انتظامی گفت: بلافاصله تحقیقات پلیسی آغاز و شماره پلاک خودرو سرقتی به تمامی واحدهای گشت در سطح استان های البرز و تهران اعلام شد؛ پس از چند روز خودرو سرقتي با یک سرنشین در حال تردد، توسط ماموران کلانتري 25 محمدشهر کرج شناسایی و با اعلام ماموران، خودرو متوقف و سرنشین آن دستگیر و به پايگاه يکم پلیس آگاهي منتقل شد.

وی ادامه داد: متهم در بازجویی های ماموران به سرقت خودرو با همدستی یک نفر دیگر که از سارقان حرفه اي شهرستان ملارد و به علت ارتکاب سرقت هاي متعدد تحت تعقيب پليس آگاهي شهرستان هاي ملارد، شهريار و فرديس بود اعتراف کرد .

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: با توجه به این که سرکرده باند خودش را با نام مستعار معرفی کرده و متهم دستگیر شده نیز هیچ اطلاعی از هویت اصلی و مخفیگاه وی نداشت، تحقیقات وارد مرحله پیچیده تری شد؛ کارآگاهان با تلاش شبانه روزی و تحقیقات پلیسی مخفیگاه نامبرده را در شهرستان ملارد شناسايي و با نیابت قضائی به آن جا اعزام شدند و در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد زیادی اموال مسروقه شامل جعبه ابزار، سيستم صوتي خودرو وکامپيوتر خودرو را کشف کردند .

به گفته وی در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد، متهم تحت تعقیب، به همراه دو نفر از همدستانش در شهرستان شهريار به همراه يک خودروي مزدا 3 سرقتي ديگر در هنگام سرقت دستگير شده و در حال حاضر در زندان به سر می برند.

وی گفت: با دریافت نيابت قضائي هر 3 متهم از زندان تحويل گرفته شدند و در بازجويي های تکمیلی کارآگاهان به جرم خود مبنی بر سرقت 7 فقره خودرو  مزدا 3 و 100 فقره لوازم داخل خودرو در استان های تهران و البرز اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان این که تمامي صحنه هاي سرقت شناسايي شدند اظهار کرد:  سر کرده باند که از سارقان حرفه اي مغازه است به بیشتر سرقت هاي مغازه در تهران بزرگ و شهرستان فرديس اعتراف کرد که تحقیقات در خصوص شناسایی محل های سرقت و مال باختگان ادامه دارد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون