نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/1      15:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:311


نسخه چاپی
فرمانده سپاه شهداء:
ناجا خط‌شکن مقابله با بی‌قانونی‌ها و ناهنجاری‌ها است/ ظرفیت سپاه و بسیج در کنار نیروی انتظامی است
گروه ناجا - فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با اشاره به اینکه تمام اظهارات فرمانده نیروی انتظامی مورد تایید است، گفت: ظرفیت عظیم سپاه و بسیج به عنوان یاریگر نیروی انتظامی در مباحث مقابله با بی‌قانونی آماده خدمت‌رسانی است.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار "حبیب شهسواری" با اشاره به اظهارات فرمانده نیروی انتظامی در جمع ائمه جمعه سراسر کشور، اظهار داشت: تمام اظهارات سردار اشتری مورد تایید مجموعه است.

وی، افزود: در حوزه عمل به قانون و مقابله با قانون‌شکنان در حوزه اجتماعی، ظرفیت بسیج و سپاه در کنار ناجا بوده و آماده همکاری با این نیرو در مباحث مربوطه هستیم.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با بیان این نکته که پاسداشت و ترویج فرهنگ ایرانی ـ اسلامی با پشتیبانی نیروی بسیج محقق می‌شود، عنوان کرد: در این راستا تلاش‌های وافری توسط نیروهای بسیجی در سراسر استان انجام شده و همچنان نیز همراه با برادران نیروی انتظامی خواهیم بود.

وی، همکاری و همراهی با ستادهای مختلف نظیر امر به معروف و نهی از منکر را از ماموریت‌های ذاتی سپاه و بسیج نام برد و گفت: در این زمینه نیز طبق نیازهای اعلام شده آماده همکاری با نیروی انتظامی و ستادهای مربوطه هستیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون