نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/1      15:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:303


نسخه چاپی
جانشین سپاه سلمان سیستان وبلوچستان:
مواضع قاطعانه ناجا در برخورد با هنجارشکنان قابل تقدیر است
گروه ناجا - جانشین سپاه سلمان سیستان وبلوچستان از مواضع مقتدرانه و شفاف نیروی انتظامی در برخورد با هنجارشکنان قدردانی کرد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  سردار "محمد ناظری" گفت: مسئولیت تامین نظم و امنیت در شهرها به نیروی انتظامی محول شده که تاکنون نیز این نیرو با صلابت و سلامت موفق به اجرای تعهدات خود شده است.
 
وی افزود: آنچه توسط ناجا در کشور صورت می گیرد بر اساس مُر قانون و در حیطه چارچوب وظایف تعیین شده بوده و هست اما اگر این روزها فرد یا افرادی خاص علیه سبزپوشان نیروی انتظامی مواضع مخالف می گیرند نشات گرفته از القائات شکل گرفته از بیرون و تهاجم فرهنگی نفوذ یافته است.
 
این مقام مسئول تاکید کرد: اگر ناجا در اجرای وظایف قانونی خود مماشات و کوتاهی کند قطعاً دیگر شاهد این امنیت در داخل شهرها نخواهیم بود و عده ای که غیرمنصفانه و یا از روی جهل و عدم آگاهی حرف های غیرکارشناسی بیان می کنند خواسته یا ناخواسته به امنیت پایدار در کشور ضربه می زنند.
 
وی خاطرنشان کرد: همان طور که مقابله با مفاسد اقتصادی و قاچاق کالا و ارز و مبارزه با مواد مخدر به فرموده مقام معظم رهبری باید با قوت صورت بگیرد طبیعتاً برخورد با هنجارشکنان و کسانی که به حقوق عامه شهروندان تعدی و تجاوز می کنند نیز باید در دستور کار باشد که این موضوع جدیدی نیست بلکه خواست و اراده همگانی مردم ایران است.
 
جانشین سپاه سلمان سیستان وبلوچستان با تاکید بر اینکه سپاه با تمام توان در کنار ناجا قرار دارد و از ارائه هیچ گونه کمکی چشم پوشی نمی کند ادامه داد: عملکرد نیروی انتظامی تا امروز قابل قبول بوده و در اکثر موارد تذکرات لسانی و هشداری سرلوحه کار ماموران بوده است اما زمانی که فرد یا افرادی قصد خدشه دار کردن امنیت شهرها را داشته باشند قطعاً پلیس با استفاده از امکانات و تجهیزات در اختیار و در چارچوب قانون با آنها برخورد می کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون