نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/1      15:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:317


نسخه چاپی
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس:
گرفتاری‌های امروز کشور به واسطه هنجارشکنی و عدول از قانون است/ موضع نمایندگان مجلس حمایت قاطع از ناجاست
گروه ناجا - نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: گرفتاری‌های امروز کشور به واسطه هنجارشکنی‌هایی است که توسط عده‌ای انجام می شود و عدول از قانون صورت می گیرد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، "شهباز حسن پور"؛ نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان فرمانده ناجا در جمع ائمه جمعه سراسر کشور با تأکید بر اینکه قانون باید توسط تمامی دستگاه ها مد نظر قرار گیرد، گفت: هیچ کس حق ندارد؛ عملی خلاف قانون انجام دهد.

وی با بیان اینکه همگان باید تابع قوانین و ضوابط باشند و از نیروی انتظامی حمایت می کنیم، تصریح کرد: گرفتاری های امروز کشور به واسطه هنجار شکنی هایی است که توسط عده ای انجام می شود و عدول از قانون صورت می گیرد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به عنوان مثال در مجموعه بانکی کشور افرادی هستندکه پول بیت المال را دریافت کرده اند و زمانی که باید برابر قانون آن هزینه را پرداخت کنند، گردن کلفتی می کنند.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه به دلیل عدم اجرای قانون توسط عده ای شاهد هنجارشکنی در مسائل مختلف هستیم، خاطر نشان کرد: از تمامی مسئولان ناجا، دست اندرکاران قضائی می خواهیم برابر مر قانون با قانون شکنان و هنجارشکنان برخورد کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون