نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/1      15:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:308


نسخه چاپی
نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس:
مجلس از برخورد قانونی با هنجارشکنی‌ها حمایت می‌کند/ مواضع فرمانده ناجا قابل تقدیر است
گروه ناجا - نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس گفت: ما نباید اجازه هنجارشکنی در سطح جامعه را بدهیم؛ چراکه با رواج یافتن آن، این پدیده خارج از کنترل و همه گیرخواهد شد، از این رو موضع فرمانده ناجا قابل تقدیر و تشکر است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ "روح اله بابایی صالح" درباره صحبت‌های اخیر سردار اشتری در جمع ائمه جمعه سراسر کشور درخصوص برخورد با هنجارشکنان اظهار کرد: باید با هر فردی در جامعه اسلامی که خلاف موازین کشور حرکت می‌کند و هنجارشکن است برخورد شود و اتخاذ چنین موضعی توسط فرمانده نیروی انتظامی کشور قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: امیدواریم با هنجارشکنان به صورت قاطع برخورد شود، ما در جمهوری اسلامی که دارای قوانینی است زندگی می‌کنیم؛ اما گاهی برخی به صورت میدانی و عملیاتی هنجارشکنی می‌کنند که باید با آن‌ها برخورد شود.

نماینده مردم آوج و بوئین زهرا در مجلس ابراز کرد: نیروی انتظامی برخی افراد را دستگیر می‌کند و پس از آن لازم است دستگاه قضا با آن‌ها برخورد کند؛ درواقع ما نباید اجازه هنجارشکنی در سطح جامعه بدهیم چراکه با رواج یافتن آن، این پدیده خارج از کنترل خواهد شد، از این رو موضع فرمانده ناجا قابل تقدیر و تشکر است.  

وی درباره تاثیر قانون شکنی بر جامعه تصریح کرد: اگر اقدامات و رفتارهایی خلاف قانون، مقررات و رسوم انجام شود قطعا آسیب‌ها و معضلاتی ایجاد می‌شود که باید از آن‌ها جلوگیری شود.

عدم برخورد با هنجارشکنان آن را اپیدمی می‌کند

این مسئول ادامه داد: لازم است ضمن فرهنگ سازی بر موازین دینی و انقلابی تاکید و از طرف دیگر با هنجارشکنان برخورد شود؛ چراکه قطعا عوامل بازدارنده اثرگذار بوده و امور را کنترل می‌کند.

وی تاکید کرد: درصورت عدم برخورد با هنجارشکنان این پدیده اپیدمی و همه گیر خواهد شد، از این رو و از آنجایی که ما در کشور اسلامی زندگی می‌کنیم برخورد بازدارنده ضرورت دارد.

بابایی صالح با اشاره به حمایت مجلس از مواضع فرمانده ناجا گفت: مجلس به عنوان نهاد قانون گذار، دارای مصوبه و قانون است و از مصوبات خود، ضابطین انتظامی و قضائی و افرادی که در این راستا تلاش می‌کنند، حمایت خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون