نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/2      9:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:116


نسخه چاپی
2 میلیارد ریال روغن موتور قاچاق در گنبد كاووس کشف شد
گروه استان‌ها- گلستان- فرمانده انتظامي شهرستان گنبدكاووس از کشف 9 هزار و 900 ليتر روغن موتور قاچاق به ارزش 2 ميليارد ريال خبر داد.

سرهنگ "محمود علی فر" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح خبر گفت: برابر اطلاع واصله مبنی بر نگهداري و فروش روغن موتور قاچاق توسط فردي در شهرستان، بررسي موضوع در دستور کار ماموران پليس امنيت عمومي قرار گرفت.

وي افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران پليس امنيت عمومي با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی محل نگهداری کالا توسط متهم شدند.

سرهنگ علي فر خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی، ماموران در عملیاتی غافلگیرانه متهم را دستگیر و در بازدید از محل نگهداری کالا توسط وی 9 هزار و 900 لیتر روغن موتور خارجی قاچاق کشف شد.

اين مقام انتظامي با اشاره به معرفي متهم به مراجع قضائي خاطر نشان كرد: برابر اعلام كارشناسان ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده بالغ بر 2 میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامي گنبد با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق کالا اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت در کشور است، از مردم خواست: برای حمایت از تولید ملی و اشتغال جوانان جامعه در مبارزه با قاچاق کالا و ارز با نیروی انتظامی همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخبار را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون