نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/2      11:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:191


نسخه چاپی
انهدام باند مسلحانه قاچاق موادمخدر با كشف 167كيلو شيشه
گروه استان ها-خراسان جنوبي- فرمانده انتظامي استان از كشف 167كيلو شيشه در عمليات مشترك با استان هاي "يزد" و "سمنان" خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "مجيد شجاع" در تشريح اين خبر اظهار داشت: مأموران انتظامي خراسان جنوبي با رصد اطلاعاتی و تحقيقات پليسي دريافتند كه يك باند تهيه و توزيع مواد مخدر قصد انتقال محموله سنگين مواد مخدر را به استان هاي مركزي كشور دارد که بلافاصله موضوع پیگیری شد و تعقیب و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وي افزود: مأموران انتظامی استان خراسان جنوبی و سمنان در عملیاتی مشترک خودروی سواري حامل مواد مخدر را شناسایی و متوقف کردند؛ در بازرسی از آن 167 کیلو شیشه کشف و  يك متهم دستگير شد.

فرمانده انتظامي استان خراسان جنوبي با بيان اينكه در اين عمليات يك متهم دستگير شد، گفت: با رصد و انجام كار اطلاعاتي مأموران انتظامي خراسان جنوبي، اعضاي ديگر اين باند را نیز شناسايي كردند.

شجاع گفت: تیم هايی از پليس خراسان جنوبي و استان يزد قاچاقچیان را که با خودروهاي تندرو در كوير "طبس- يزد" در حرکت بودند به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

وی خاطر نشان كرد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز سرانجام مأموران خودروهای حامل مواد را با استفاده از قانون به کارگیری سلاح متوقف كردند كه قاچاقچیان با تنگ شدن عرصه بر خود و برتري آتش پليس تسليم مأموران شدند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: در بازرسی از خودروهاي سوداگران مرگ، 3قبضه کلاش،یک قبضه سيمينوف، يك قبضه گرينوف و مقاديري مهمامات جنگی کشف شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون