نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/2      11:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:78


نسخه چاپی
کشف 25 فقره سرقت موتورسیکلت در بهشهر
گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه ای موتورسیکلت با 25 فقره سرقت در شهرستان بهشهر خبر داد.

سردار سیدمحمود میرفیضی، در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت موتورسیکلت در شهرستان بهشهر، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران کلانتری 11 بهشهر با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی سارق را شناسایی کردند.

سردارمیرفیضی، تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی متهم که دارای سوابق متعدد کیفری است حین سرقت موتورسیکلت یکی از شهروندان دستگیر شد و در بازجویی ها تاکنون به 25 فقره سرقت اعتراف کرد .

وی با اشاره به این که متهم پس از تشکیل پرونده با صدور حکم قضائی روانه زندان شد، به شهروندان توصیه کرد: برای پیشگیری از سوء استفاده سارقان و یا بروز هرگونه ناهنجاری های اجتماعی توسط افراد مخل نظم و امنیت اجتماعی هشدارهای امنیتی و انتظامی پلیس را جدی بگیرند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با تاکید بر همکاری و مشارکت مردم با پلیس در ایجاد نظام و امنیت اجتماعی،گفت: پلیس همواره با تلفن 197 آماده استفاده از نظرات و پیشنهادات سازنده مردم در ایجاد امنیت اجتماعی است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون