نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/2      12:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:261


نسخه چاپی
حادثه رانندگی با 4 کشته در تنکابن
گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان از وقوع حادثه رانندگی با 4 کشته در محور نشتارود به شیرود شهرستان تنکابن خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور نشتارود به سمت شیرود در شهرستان تنکابن، بلافاصله ماموران کلانتری 11 تنکابن به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: در این حادثه که بر اثر برخورد یک تریلی حامل قیر با یک موتورسیکلت به وقوع پیوست، خودروی کامیون از مسیر خود منحرف و با یک خودروی پراید با 2 سرنشین برخورد کرد.

سرهنگ قدمی با اشاره به این که راکب موتورسیکلت و سرنشینان خودروی پراید در دم جان باختند، اظهار داشت: خودروی مورد نظر در ادامه این حادثه با یک خودروی وانت پیکان و یک خودروی وانت پراید نیز برخورد کرد که این حادثه نیز منجر به مرگ راننده خودروی وانت پراید شد.

وی با بیان این که علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: از عوامل اصلي بروز حوادث رانندگي و تلفات ناشي از آن خواب آلودگی، سرعت غير مجاز و عدم توجه به جلو است.

رئیس پلیس راه مازندران به رانندگان، توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب و رعايت حق تقدم عبور، ضمن بالا بردن ضريب ايمني، فرهنگ اجتماعی خود را به نمايش بگذارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون