نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/2      12:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:91


نسخه چاپی
سردار "کرمی":
اقتدار و توانمندی ماموران پلیس در گرو آموزش و تمرینات مستمر است
گروه ناجا - فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: آموزش کارکنان نقش کليدي و اساسي در پيشبرد اهداف هر سازمان دارد و به جرأت مي توان گفت که اقتدار و توانمندی یگان ویژه حاصل آموزش و تمرينات مستمر و دقيق است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در مراسم اختتامیه مسابقات مهارت های شغلی کارکنان یگان های ویژه ناجا ضمن تقدیر و تشکر از کلیه دست اندرکاران برگزاری این مسابقات و کارکنان شرکت کننده به اهمیت خروجی کار در حوزه های مختلف پرداخت و اظهار داشت: برنامه ریزی دقیق و اصولی در اجرای آموزش ها و عملیاتی کردن آن در سطوح مختلف سبب می شود که خروجی کارها و ماموریت ها موفق، مفید و عینی شود.

وی افزود: بي شك ایمان و روحیه جهادی و انقلابی، عامل موفقیت یگان ویژه در انجام ماموریت های محوله است که می توان آن را به عنوان یک دستاورد اساسی در یگان ها تلقی کرد و با برنامه ریزی و توانمندسازی نیروها، می توان در راستای ساخت شخصیت پلیسی در تراز جمهوری اسلامی ایران و رسیدن به اهداف عالیه گامی موثر برداشت.

فرمانده یگان های ویژه ناجا هدف از برگزاری این مسابقات را ارتقای توانمندی بیش از پیش کارکنان، شناسایی نقاط ضعف و قوت و آمادگی برای مقابله با هر گونه تهدیدات دشمنان و یاس و ناامیدی آنان عنوان کرد و گفت: یگان ویژه یک واحد منسجم، هماهنگ و متدین است که همواره خود را برای روزهای سخت و ضروری آماده می کند و تاکنون با تمهیدات و برنامه ریزی های لازم زیرساخت های خود را به خوبی تقویت کرده و آماده هرگونه خدمت رسانی شایسته به جامعه اسلامی است و این مهم را در این مسابقات شاهد بودیم.

سردار کرمی توانمندی ماموران پلیس را در گرو آموزش صحیح دانست و خاطرنشان کرد: آموزش کارکنان نقش کليدي و اساسي در پيشبرد اهداف هر سازمان دارد و به جرأت مي توان گفت اقتدار و توانمندی یگان ویژه حاصل آموزش و تمرينات مستمر و دقيق است.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: در این ارزیابی که به عمل آوردیم پیشرفت کاملا مشهود بود، نیروها با عشق و علاقه و روحیه انقلابی و با تمام قدرت در این مسابقات حضور داشتند و همه این پیشرفت ها در سایه کار و تلاش شبانه روزی کارکنان و فرماندهان بوده است.

وی ادامه داد: جهش برای ساختن نیروی ویژه در شأن ناجا و ملت ایران، یقینا کار بسیار زیادی را می طلبد و ما نیز باید برای حفظ و پاسداری از این انقلاب و امنیتی که با خون شهیدان برقرار شده، تلاش کنیم.

سردار کرمی گفت: براي مجموعه يگان هاي ويژه ناجا باعث افتخار است كه در سطح نيروهاي مسلح به عنوان یکی از یگان های برتر و اولين واحد، به برگزاری چنین مسابقاتی با رویکرد آموزشی اقدام کرده است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به کسب مقام اول مسابقات جهت یابی نیروهای مسلح توسط یگان ویژه و انتخابی برای مسابقات سیزم اظهار داشت: يگان ويژه مظهر امنيت و آرامش و ویترین اقتدار ناجا است و با اين ويژگي ها و با فراگیری آموزش های نوین و پیگیری به صورت تخصصی به انجام مسئوليت هاي خود مي پردازد که این مهم یگان ویژه را با سایر پلیس ها در بدنه ناجا متمایز کرده است.

وی یگان ویژه را یکی از زبده ترین و آماده ترین نیروها از لحاظ جسمانی و عملیاتی در بین نیروهای مسلح دانست و تصریح کرد: کارکنان یگان ویژه بايد ضمن کسب مهارت های لازم نه تنها در محیط کار بلکه در امور زندگی هم از آمادگی، صبر و تلاش لازم برخوردار باشند تا در برابر مشکلات ایستادگی و با اقتدار از توطئه های دشمنان عبور کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون