نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/2      13:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:321


نسخه چاپی
دستگيري سارق داخل خودرو در "کرج"
گروه استان ها-البرز – فرمانده انتظامي شهرستان کرج از دستگيري سارق داخل خودرو با اعتراف به 20 فقره سرقت خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ"حسنعلی فیروزخواه" گفت: در پي وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در منطقه دهقان ویلای کرج، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 46 این منطقه قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات پلیسی و گشت زنی های نامحسوس در منطقه به فردی که در حال پرسه زدن در اطراف یک دستگاه خودرو پژو 405 در یکی از خیابان های فرعی بود مظنون شده و پس از تحت نظر قرار دادن وی، احتمال دادند که قصد سرقت از خودرو را دارد .

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران پس از محاصره محل طی اقدامی غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل کردند .

فیروزخواه افزود: متهم در بازجویی های ماموران ابتدا منکر هرگونه سرقتی شد،  اما در مواجهه با اسناد و مدارک موجود لب به اعتراف گشوده و به 20 فقره سرقت داخل خودرو در مناطق مختلف کرج اعتراف کرد .

فرمانده انتظامي شهرستان کرج با بیان اينكه متهم پس از تشكيل پرونده به دادسرا معرفي شد به شهروندان توصیه کرد: وسایل نقلیه خود را به تجهیزات بازدارنده مجهز کنند و در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس بگیرند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون