نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/2      13:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:340


نسخه چاپی
سرقت از رانندگان مسافرکش
گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس کلانتری 137 نصر از دستگیری سارق گوشی های رانندگان مسافرکش با 40 فقره اعتراف خبر داد.
 

سرهنگ "ابراهیم قاضی پور" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، بیان داشت: از اوایل هفته گذشته سرقت موبایل با شیوه و شگردی عجیب در محدوده کلانتری 137 شدت گرفت؛ براساس گفته های شاکیان که همگی راننده مسافرکش بودند سارق با جلب اعتماد آنها و گرفتن گوشی شان برای برقراری تماس، اقدام به سرقت کرده است.

وی عنوان داشت: یکی از راننده تاکسی ها در تحقیقات اولیه به ماموران عملیات کلانتری، گفت: مردی خودروام را به صورت دربستی کرایه کرد، او در همان ابتدای امر و با سوار شدن بر صندلی جلو، یک عدد کیف پاسپورتی که به نظر می رسید پر از پول باشد را روی داشبورد قرار داد و مدعی شد برای کمک به یکی از آشنایان اش اقدام خیری انجام داده و قصد دارد او را با دادن هزینه هنگفت عمل اش، سریعا از بیمارستان مرخص کند.

رئیس کلانتری 137 نصر ، تصریح کرد: شاکی در ادامه اظهاراتش مدعی بود، فرد مسافرنما بعد از رسیدن به مقصد در بیمارستان میلاد از خودرو پیاده شد و همچنان کیف را داخل خودرو رها کرده بود که از من درخواست گوشی همراه برای برقراری ارتباط با فردی را کرد که بعد از دریافت گوشی، در کمال آرامش به سمت در بیمارستان رفت و من هم به خیال اینکه کیفش داخل خودرو است و باز می گردد به وی اعتماد کردم  بدون اینکه متوجه شوم از در دیگر بیمارستان خارج شده است.

وی گفت: راننده در انتها متوجه شد که در کیف نیز چیزی نبوده و تمامی اقدامات مسافر قلابی برای جلب اعتماد او بوده است.

سرهنگ قاضی پور با اشاره به اینکه تیم عملیات کلانتری در محدوده بیمارستان میلاد مستقر شدند تا اینکه متهم هنگام اجرای سناریوی دیگری قبل از فرار شناسایی و دستگیر شد، ادامه داد: با توجه به مشخصات ظاهری که شاکی اعلام کرده بود، متهم از بین افراد مراجعه کننده به بیمارستان، شناسایی و دستگیر شد.

وی با بیان اینکه متهم در بازجویی های انجام شده به 40 فقره سرقت به همین شیوه اعتراف کرد، خاطرنشان کرد: متهم 41 ساله با تشکیل پرونده ای به مقام قضائی معرفی شد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون