نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/2      13:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:873


نسخه چاپی
كشف انبار تجهيزات رایانه قاچاق در مشهد
گروه استان ها-خراسان رضوی- فرمانده انتظامی استان از کشف انبار تجهیزات رایانه به ارزش 22 ميليارد و 800 ميليون ريال و دستگیری يك فرد سودجو در مشهد خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار" محمد کاظم تقوی" در تشريح اين خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر این که فردی سودجو اقدام به وارد کردن تعداد زیادی تجهیزات رايانه به صورت قاچاق کرده و قصد توزيع در بازار را دارد، پیگیری موضوع ‌بلافاصله در دستور كار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوي افزود: کارآگاهان پلیس پس از اطمینان از صحت موضوع و با هماهنگی قضائی یک انبار را در یکی از مناطق مشهد شناسایی کردند و در بازرسی از آن 404 دستگاه كيس، 332 دستگاه مانيتور و 72 عدد هارد كامپيوتر را که به صورت قاچاق وارد شده بود، کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به دستگیری یک متخلف در این زمینه، تصریج کرد: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان 22 ميليارد و 800 ميليون ريال برآورد شده است.

تقوی با بیان این که تحقیقات در این باره ادامه دارد، گفت: شهروندان عزیز مي توانند در صورت داشتن اطلاعاتی كه بتواند پليس را در جهت كشف اموال قاچاق و احتكار شده ياري کند موضوع را از طریق تلفن فوریت های پلیسی 110 اطلاع رساني کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون