نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/2      15:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:77


نسخه چاپی
ارجحیت اقدامات ایجابی پلیس بر اقدامات سلبی
گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس پلیس پایتخت ، گفت: اقدامات ایجابی پلیس بر اقدامات سلبی ارجحیت دارد و با استفاده از ظرفیت رسانه می توان با اطلاع رسانی مناسب در راستای ارتقاء احساس امنیت مردم گام برداشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "حسین رحیمی" با اشاره به اینکه استودیو رادیویی و تلویزیونی پلیس پایتخت و مرکز فرمانده و کنترل پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ مجموعه هایی تخصصی و فنی هستند، بیان داشت : امروز استودیو پلیس پایتخت را با این باور، افتتاح کردیم که بتوانیم توان و قدرت ایجابی پلیس را بالا ببریم  چرا که معتقدیم اقدامات ایجابی بر اقدامات سلبی ارجحیت دارد و این مهم را در عمل نشان داده ایم.

وی افزود: یکی از مولفه های ما در زمینه تلاش پلیس در استفاده از اقدامات ایجابی افتتاح استودیو پلیس پایتخت است که امیدوارم بتوانیم با وجود این ظرفیت بزرگ گام های بلندی را در خدمت رسانی به مردم برداریم.

سردار رحیمی با اشاره به افزایش سطح احساس امنیت در تهران بزرگ و اینکه با استفاده از ظرفیت رسانه ها و مجموعه ای مانند استودیو پلیس پایتخت می توان با اطلاع رسانی های مناسب در راستای ارتقاء احساس امنیت مردم گام برداشت،گفت: در چند ماه اخیر 3 درصد کاهش جرایم در تهران را شاهد هستیم و در بررسی های صورت گرفته تهران بزرگ در مقایسه با دیگر استان ها بر اساس شاخص ها و مولفه های موجود از امنیت بیشتری برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه ارتقاء انضباط اجتماعی، جلب همکاری مردم و افزایش احساس امنیت از جمله اهداف راه اندازی این استودیو است، عنوان داشت: پلیس متعلق به مردم و در کنار آنهاست و معتقدیم طرح ها و برنامه ها صرفا زمانی نتیجه خواهد داد که مردم همراه و همکار پلیس باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون