نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/2      15:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:333


نسخه چاپی
نقش پلیس در آسایش وآرامش مردم بی بدیل است
گروه استان ها-همدان-استاندار همدان گفت: نقش پلیس در آسایش وآرامش مردم بی بدیل است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،"مهندس سید سعید شاهرخی" در  دیدار تعاملی و هماهنگی با فرمانده انتظامی استان با قدردانی از زحمات و تلاش های شبانه روزی پلیس همدان گفت: کارکنان پلیس همدان با احساس مسئولیت بالا وتلاش فراوان توانسته اند امنیت بسیار خوبی را برای شهروندان فراهم کنند.

وی افزود:پلیس همدان با اشراف اطلاعاتی همه جانبه ومطلوب واقدام به موقع وظیفه خود را در تمامی ماموریت ها به خوبی انجام داده و در تامین امنیت مردم بسیار خوب درخشیده است.

شاهرخی ادامه داد:ما به نیروی انتظامی افتخار می کنیم که به خوبی امنیت را برای همه به ارمغان آورده وبسیاری از مشکلات را حل کرده ودر جامعه بسیار اثر گذار بوده است.

وی بیان داشت:ما باید مسیر نیروی انتظامی را برای خدمت به مردم فراهم کنیم و به دنبال حل مشکلات ناجا باشیم و اگر برای حل مشکلات ناجا کوتاهی کنیم قطعا به مردم خیانت کرده ایم.

استاندار همدان در پایان اضافه کرد: ما معتقدیم احترام به نیروی انتظامی احترام به امنیت و آرامش مردم است و قطعا خواسته اول مردم امنیت می باشد و در جامعه ای که امنیت نباشد عمران، اقتصاد، اجتماع و فرهنگ نمی توانند رشد کنند و به خصوص توسعه اقتصادی و عمرانی با مسائل و موانع متعددی مواجه خواهند شد.

در ابتدای این جلسه فرمانده انتظامی استان نیز گزارشی از عملکرد و اقدامات پلیس استان در حوزه های مختلف انتظامی،امنیتی وترافیکی ارائه داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون