نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/2      15:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:113


نسخه چاپی
گام دوم انقلاب، عرصه نقش آفرینی جوانان است
گروه استان‌ها- سیستان و بلوچستان – رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: باید با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب به جوانان مومن و انقلابی فرصت نقش آفرینی برای سازندگی و آبادانی کشور داده شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین "سید علیرضا ادیانی" در مراسم  تکریم و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان انتظامی و مرزبانی که وظیفه تامین امنیت استان را برعهده دارند بیان کرد: کارکنان خدوم ناجا در جای جای میهن اسلامی بدون هیچ توقعی امنیت کشورمان را تامین و با تکیه بر منویات ولی امر مسلمین جهان از مرزها و شهرهای کشور محافظت می کنند که این امر موجب خشنودی معظم له از این نیرو شده است.

وی افزود: برابر قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، نیروی انتظامی موظف است امنیت را در حوزه های مختلف از جمله امنیت اخلاقی تامین و از ارزش های فرهنگی جامعه محافظت و با هنجارشکنان و مخلان نظم و آرامش برخورد کند.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی اظهار داشت: ما باید وظایف خود را به نحوی انجام دهیم که وقتی مردم پلیس را می بینند احساس امنیت کنند و ناجا را مأمن و پناهگاه برای خود و خانواده‌شان بدانند .

وی تأکید کرد: باید با کمک یکدیگر یک نیروی ارزشی برای خدمت به جامعه اسلامی ایجاد کرده و با سپردن امور به جوانان مومن و متعهد و با عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) زمینه ساز تحقق پلیس در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا خاطر نشان کرد: همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب فرمودند باید به جوان های انقلابی میدان داد تا با ورود به عرصه های مدیریتی انرژی ارزشمند خود را در راه اعتلای میهن اسلامی و عزت آفرینی برای اسلام و مسلمین صرف کنند و آینده روشنی را برای این مرزو بوم بسازند.

گفتنی است: در پایان این مراسم  از زحمات حجت الاسلام و المسلمین "علی اکبر صوفی" رئیس سابق عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان تقدیر و حجت الاسلام "متولی الموتی" به عنوان رئیس جدید عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان معرفی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون