نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/2      17:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:64


نسخه چاپی
راه اندازی استودیو پلیس پایتخت در راستای ارتقاء فرهنگ قانون پذیری و پیشگیری از جرم، کاری ضروری و ارزشمند است

گروه استان ها – تهران بزرگ - معاون اجتماعی ناجا گفت: راه اندازی استودیو پلیس پایتخت با جهت گیری اطلاع رسانی، آموزش همگانی در راستای ارتقاء فرهنگ قانون پذیری و پیشگیری از جرم، کاری ضروری و ارزشمند است.

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار" احمد نوریان" صبح امروز در مراسم افتتاحیه استودیو پلیس، بیان داشت: با توجه به تغییرات سریعی که در عرصه های مختلف زندگی  و به تبع آن در حوزه آسیب های اجتماعی با آن مواجه هستیم، اطلاع رسانی به موقع، ارائه آموزش در حوزه های مختلف که دانستنی های مورد نیاز جامعه را در ابعاد فردی، خانوادگی و اجتماعی ارتقاء دهد در کنار تبیین حقوق و تکالیف شهروندی می تواند به حفظ نظم و امنیت عمومی کمک کند.

وی با بیان اینکه فعال سازی استودیو پلیس پایتخت با جهت گیری اطلاع رسانی و آموزش همگانی در راستای ارتقاء قانون پذیری و پیشگیری اجتماعی و وضعی کاری ضروری و بسیار ارزشمند است، از صدا و سیما، شهرداری و فرمانده انتظامی تهران بزرگ که این اقدام ابتکاری را به انجام رسانده اند، تقدیر و تشکر  کرد.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: تجهیز این مجموعه با بررسی و مطالعات لازم و روز آمد قطعاً در تحقق حوزه اجتماعی فاتب، عقبه علمی و پژوهشی این مجموعه است، بررسی های اجتماعی موردی در مناطق مختلف شهرتهران، افکارسنجی و اخذ نظرات مردم در موضوعات مختلف که به کار پلیس ارتباط پیدا می کند، همچنین مرکز مستندات اجتماعی در ثبت رویدادها همچنین مرکز مشاوره و مددکاری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ را در پیشبرد ماموریت های پلیس های تخصصی کمک خواهد کرد؛ا انتظارات مردم از پلیس در راستای خدمت رسانی موثر خواهد بود.

معاون اجتماعی ناجا با اشاره به اینکه پلیس از مردم و برای مردم است و ما افتخار می کنیم در خدمت مردم عزیزمان هستیم، تصریح کرد: امیدوارم همکاری ما و صدا و سیما به نقطه ای برسد که به صورت بر خط بتوانیم اخبار مورد نیاز مردم را در ساعات مختلف روز و شب به آنها منتقل کنیم.

سردار نوریان با تاکید بر اینکه ما معتقدیم که عدم اطلاع رسانی سریع و صحیح تبعات زیان آوری به همراه خواهد داشت، بیان کرد: با توجه به تاکید سردار " اشتری" فرمانده محترم نیروی انتظامی، تلاش ما بر این است که با ابتکار عمل در حوزه های مختلف، پیشگیری از وقوع جرم را مبنای همه برنامه های خود قرار دهیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون