نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/3      10:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:97


نسخه چاپی
سردار "مهری" تاکید کرد:
لزوم تعامل پلیس ایران و چین برای رسیدن به استانداردهای جهانی
گروه ناجا - فرمانده پلیس فرودگاه­ های کشور بر تعامل و همکاری دوچندان پلیس ایران و چین در راستای رسیدن به نقطه مطلوب و استانداردهای جهانی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن مهری" به منظور بازدید از تجهیزات و امکانات کمک بازرسی نوین که توسط شرکت نوکتک چین ساخته می شود و در 160 کشور دنیا هم مورد استفاده قرار می گیرد به "پکن" سفر کرد و پس از دیدار با روسای این شرکت درخصوص نحوه همکاری و تعامل متقابل در حوزه های آموزشی و تجهیزاتی تبادل نظر و گفت و گو کرد.

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور در این دیدار مهم ترین راهبرد پلیس فرودگاه های جمهوری اسلامی ایران را به کارگیری تجهیزات و امکانات نوین کمک بازرسی عنوان کرد و گفت: این دستگاه ها ضمن افزایش دقت و نمایش کلیه موارد ممنوعه، از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند که این امر افزایش بهره‌وری و همچنین کاهش ایستایی مسافران پشت دستگاه­ های ایکس ری را موجب می شود.

وی همچنین ضمن بازدید از نحوه به کارگیری تجهیزات نوین بازرسی در فرودگاه "پکن"، مهمترین ابزار برخورد با انواع جرایم از جمله مواد مخدر را در دنیا، به اشتراک گذاشتن و انتقال اطلاعات و تجربیات دانست و تاکید کرد: رسیدن به نقطه مطلوب و استانداردهای جهانی، نیازمند تعامل و همکاری پلیس دو کشور است.

سردار مهری همچنین در این سفر با "محمد کشاورز زاده" سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین دیدار کرد و با اظهار امیدواری به ادامه تعاملات بین دو کشور، جلسات برگزار شده را بسیار ارزشمند دانست و بر تقویت همکاری های دو جانبه در زمینه های تخصصی، آموزشی و عملیاتی بین پلیس ایران و چین تاکید کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون