نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/3      11:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:387


نسخه چاپی
کشف 432 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در "پاکدشت "
گروه استان ها-شرق استان تهران-فرمانده انتظامی استان از کشف 432 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (بیت کوئین) قاچاق در شهرستان پاکدشت خبر داد.

سردار "کیومـــرث عزیـــزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس افزود: با به دست آوردن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه افرادی سودجو در یک کارخانه صنعتی واقع در شهرستان پاکدشت اقدام به راه اندازی مزرعه تولید ارز دیجیتال کرده اند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی بخش شریف آباد این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و فنی موفق به شناسایی محل تولید ارزهای دیجیتال در یک واحد صنعتی شده و به محل های مورد نظر اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از محل مورد نظر، 432 دستگاه ماینر (استخراج ارز دیجیتال) کشف که برابر اعلام کارشناسان ارزش آن 50 میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با اشاره به دستگیری یک متهم در این راستا و معرفی آنان به مراجع قضائی، گفت: استفاده از دستگاه های ماینر، نیاز به مصرف برق زیادی داشته لذا متهمان با استفاده از برق یارانه ای واحدهای صنعتی اقدام به فعالیت غیرقانونی کرده بودند که با اشراف اطلاعاتی پلیس به دستگیر شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون