نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/3      12:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:94


نسخه چاپی
استکبار در مقابل اراده مستضعفان زمین گیر و تسلیم است/ مراکز نظامی و انتظامی ما مملو از صوت قرآن است
گروه ناجا- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: به برکت قرآن امروز صدای ملت ایران و مظلومان عالم بلند و استکبار در مقابل اراده مستضعفان زمین گیر و تسلیم است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین " سید علیرضا ادیانی" در اختتامیه سی و دومین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان نیروهای مسلح، اظهارداشت: از همه حافظان، قاریان و عاملان قرآنی که در این دوره از مسابقات شرکت کرده و افتخار میزبانی به نیروی انتظامی را داده اند، قدردانی می کنم.

وی با تقدیر ویژه از حضور فرمانده ناجا در مراسم اختتامیه سی و دومین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان نیروهای مسلح، افزود: خداوند را به پاس این میزبانی معنوی شکر می کنم و باید بگویم به برکت قرآن، ایمان مردم و رهبری حکیمانه حضرت آیت الله امام خمینی (ره) بود که نظام اسلامی در کشور حاکم شد و خوف از طاغوت به امنیت امروز مبدل شد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه امام راحل پرورش یافته مکتب قرآن و شریعت مقدس بودند، افزود: امام راحل همه ما را از ظلم طاغوت رهانید و امروز شاهد رهبری داهیانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) هستیم.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی ادامه داد: به برکت قرآن امروز صدای ملت ایران و مظلومان عالم بلند و استکبار در مقابل اراده مستضعفان زمین گیر و تسلیم است.

وی اضافه کرد: معتقدم جنگ اصلی ما با استکبار از نوع گفتمانی است و گفتمان قرآنی و مکتب دینی هیمنه استکبار را به چالش کشیده است.

این مقام مسئول تاکید کرد: این ما بودیم که به عنوان پیروان مکتب قرآنی، استکبار و طاغوت را در هم شکستیم و به برکت قرآن نظام استکباری را خوار و کوچک کردیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا تاکید کرد: خداوند سبحان را به برکت وجود حاکمیت قرآنی، ولایی و دینی هزاران بار شکرمی کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی خاطرنشان کرد: امروز نیروهای مسلح ما؛ قرآنی، مکتبی و ولایی هستند و مراکز نظامی و انتظامی ما مملو از صوت قرآن است.

وی ادامه داد: ملت ایران اسلامی با تمسک به قرآن و عترت نجات پیدا کرد و پیروز شد و در این میان ما دارای نیروهای مسلح؛ قرآنی، فرماندهانی ولایی  با روحیه شهادت طلبی هستیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در خاتمه گفت: از حمایت های سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی، سردار " محمدعلی نوری نژاد" معاون هماهنگ کننده ناجا، سردار " محسن فتحی زاده" جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا برای برگزاری سی و دومین دوره از مسابقات قرآن کریم نیروهای مسلح به میزبانی ناجا قدردانی می کنم.

گفتنی است، پیش از سخنان حجت الاسلام و المسلمین "ادیانی"، سردار "شعبانی"رئیس روابط عمومی و تبلیغات سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گزارشی از روند برگزاری این دوره از مسابقات ارائه کرد.

به گفته سردار شعبانی، در سی و دومین دوره از مسابقات قرآن کریم نیروهای مسلح؛ 228 نفر شرکت کردند که از این تعداد 123 نفر کارکنان شاغل مرد نیروهای مسلح و 105 نفر سرباز وظیفه هستند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون