نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/3      12:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:171


نسخه چاپی
فرمانده یگان های ویژه ناجا:
نگاه به حوزه ورزش در یگان ویژه مدیریتی و آینده نگر است
گروه ناجا - فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت:امروزه نگاه پلیس ویژه به حوزه ورزش کاملا تخصصی و ‏حرفه ای است و فراهم کردن زیر ساخت های این امر از اولویت های مهم این یگان عملیاتی است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در جمع کارکنان اعزامی یگان های ویژه ناجا به مسابقات "سیزم" (شورای بین المللی ورزش های نظامی)، يگان ويژه را پرچمدار و الگوي ورزش و آمادگي جسماني در نيروهاي مسلح دانست و اظهار داشت: شرکت در فعاليت هاي ورزشي حرفه اي و پرداختن به اين امر باعث ايجاد فرصت خود ارزيابي، ارتباط و مقايسه با زبدگان و رقابت سالم مي شود که به نوبه خود به رشد عزت نفس کارکنان هم کمک مي کند.

وی با بیان اینکه فعالیت های ورزشی لازمه زندگی امروز است و این اصل در یگان های ویژه در حال تقویت است، ادامه داد: با توجه به ماموريت هاي محوله در این یگان، يكي از ضروري ترين و اساسي ترين نيازهاي ما حفظ و ارتقای آمادگي جسماني است و بي شك براي دستيابي به این مهم، توجه به ورزش آن هم به صورت تخصصی گره گشا خواهد بود.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه نگاه به ورزش در یگان ویژه، نگاهی مدیریتی و آینده نگر است، تصریح کرد: ارزش آفرینی و توجه ویژه فرماندهان به قهرمانان رشته های مختلف ورزشی باعث شده تا یگان ویژه پا را فراتر از مرزهای ایران اسلامی بگذارد و در سکوهای جهانی و بین المللی پرچم مقدس کشور را به اهتزاز درآورد.

سردار کرمی پویایی و نشاط را از برجسته ترین ویژگی های کارکنان یگان ویژه برشمرد و اظهار داشت: سلامت روح و صلابت جسم نقش تعیین کننده ای در کسب موفقیت دارد، از این رو مردان سخت کوش و خستگی‌ناپذیر یگان ویژه به لحاظ دارا بودن خصوصيات ارزشی همواره در مأموریت های خطیر و سرنوشت ساز پیروز میدان و الگویی تمام عیار در ورزش و آمادگي جسماني در نيروهاي مسلح هستند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کسب مقام اول مسابقات جهت‌یابی نیروهای مسلح توسط یگان ویژه و انتخابی ورزشکاران این نیرو برای اعزام به مسابقات "سیزم" گفت: نگاه یگان ویژه به ورزش حرفه ای و تخصصی است به طوری که در مسابقات اخیر مشاغل تخصصی کارکنان و بازدید ستاد کل نیروهای مسلح از مسابقات با ارزیابی مطلوب به دنبال الگو برداری از این نوع مسابقات بودند.

سردار کرمی به مسابقات اخیر ارزیابی مشاغل تخصصی کارکنان یگان های ویژه ناجا اشاره کرد و گفت: يکي از مولفه هاي مهم اقتدار، توانمندي است؛ حضور در این مسابقات و ارزیابی میزان آمادگی جسمانی و مهارتی کارکنان، این امکان را می دهد که با نگرش به سطح کارآیی، مهارت و دانش تخصصی کارکنان از توانمندی آنان بهره برد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه هدف از آموزش و ورزش در یگان ویژه تبدیل مهارت به تخصص و حرفه ای گرایی است، گفت: رويكرد آموزش ها بايد مهارت محور و تخصصی شود تا نيروها در هر لحظه آمادگي اجراي مأموريت هاي محوله را داشته باشند.

وی يگان ويژه را نماد اقتدار کشور عنوان کرد و گفت: با آمادگی جسمانی، بصیرتی، عملیاتی و تکیه بر نقاط قوت، برنامه آینده خود را تنظیم می کنیم تا همچون سال‌های گذشته با اقتدار توأم با رأفت برای برقراری نظم و امنیت گام برداریم.

سردار کرمی تصریح کرد: هر چه ميزان آمادگي و توانمندي پليس ويژه در ابعاد مختلف جسمي و روحي بالاتر باشد، به همان ميزان نيز قادر به ورود مقتدرانه به موقعیت و ماموریت های بحرانی هستیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون