نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/3      14:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:183


نسخه چاپی
اعتراف به 22 میلیارد کلاهبرداری در "گلستان"
گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامی استان از دستگیری متهم حرفه ای و اعتراف وی به 22 میلیارد ریال کلاهبرداری خبر داد.

سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری گسترده از آنان توسط فردی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: متهم با وعده پرداخت سودهای کلان از طریق سرمایه گذاری در بورس، اعتماد مال باختگان را جلب و مبالغ هنگفتی از آنان دریافت کرده که پس از گذشت مدتی هیچ اقدامی در خصوص پرداخت سود انجام نگرفته و متهم نیز متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان گلستان اظهار داشت: ماموران پس از بررسی های تخصصی و اشراف اطلاعاتی، موفق شدند مخفیگاه این کلاهبردار حرفه ای را شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

سردار قاسمی خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات پلیس، لب به اعتراف گشود و به 22 میلیارد ریال کلاهبرداری از 6 شهروند گلستانی اقرار کرد.

فرمانده انتظامی گلستان در پایان با تاکید بر مقابله بی امان پلیس با مجرمان و قانون شکنان، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون