نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/3      14:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:189


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان با 157 فقره سرقت
گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامی استان از انهدام باند سارقان قطعات پژو 206 با 157 فقره سرقت در شهرستان "گرگان" خبر داد.

سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت قطعات پژو 206 در شهرستان گرگان و با توجه به حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گلستان تصریح کرد: بررسی های فنی پلیس آغاز شد و پس از یک سری اقدامات تخصصی و واکاوی تصاویر دوربین های مداربسته در محل های وقوع سرقت، ماموران به سرنخ هایی از سارقان رسیدند.

سردار قاسمی در ادامه گفت: سرانجام پس از اقدامات اطلاعاتی گسترده و بهره گیری از شگردهای پلیسی، ماموران موفق شدند، مخفیگاه سارق حرفه ای را شناسایی و طی هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی وی را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کنند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: متهم در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود که پس از مواجهه با مستندات پلیس و در چند مرحله تحقیقات فنی به 157 فقره سرقت قطعات پژو 206 با همدستی 2 نفر دیگر اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان گلستان با بیان اینکه تلاش ماموران برای دستگیری 2 همدست سارق ادامه دارد، خاطرنشان کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس بوده و با مخلان نظم و آرامش جامعه قاطعانه و برابر قانون برخورد خواهد شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون