نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/3      14:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:403


نسخه چاپی
کشف بیش از 242 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس البرز و هرمزگان
گروه استان ها- البرز- فرمانده انتظامی استان از کشف 242 کیلو و 900 گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های البرز و هرمزگان و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عباسعلی محمدیان" در تشریح این خبر گفت: در پي اقدامات اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روي عناصر حمل و نقل مواد مخدر مشخص شد، فردی با استفاده از يک دستگاه پژو 405 مقادير قابل توجهي مواد مخدر تهیه کرده و در حال انتقال آن به استان های مرکزی کشور است.

وی گفت: بلافاصله موضوع به پليس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان اطلاع داده شد و اکيپی از ماموران پليس با پشتيباني و هدايت اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محور مواصلاتي میناب -رودان اعزام و با رصد و پايش خودروهاي عبوري موفق به شناسایی خودرو متهم شدند .

محمدیان افزود: راننده خودرو با مشاهده ماموران بدون توجه به دستور ایست پلیس پا به فرار گذاشته که ماموران با تعقیب و گریز طولانی مدت، در نهایت با رعایت قانون به کارگیری سلاح، چند تیر به سمت لاستیک خودرو شلیک کرده و خودرو را متوقف و متهم را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسي از خودرو 242 کيلو و 900 گرم ترياک کشف و به همراه متهم به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان منتقل شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون