نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/3      14:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:241


نسخه چاپی
یک كشته و 6 مصدوم، در تصادف شهرستان فامنين
گروه استان ها-همدان- فرمانده انتظامی شهرستان "فامنین"، گفت: تصادف بين 2 دستگاه سواري پژو پارس و آردي در این شهرستان، يك كشته و 6 مصدوم بر جاي گذاشت.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ"علي حسن حيدري"، در تشریح این خبر گفت: يک فقره تصادف در محور "فامنين-همدان" به مرکز فوريت هاي پليسي 110 گزارش و بلافاصله تيمي از ماموران انتظامي به همراه نيروهاي امدادي براي بررسي موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وي افزود: در بررسي ها مشخص شد، 2 دستگاه سواري پژو پارس و آردي با يكديگر برخورد کرده كه در اين حادثه متاسفانه راننده و 5 سرنشين خودرو پژو پارس و راننده آردي مصدوم شدند.

سرهنگ حيدري ادامه داد: با انتقال مصدومان به بيمارستان، متاسفانه يكي از آنان كه خانمي 37 ساله بوده به علت شدت جراحات وارده فوت می کند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در حادثه اي ديگر در آزاد راه ساوه - همدان متاسفانه يك دستگاه خودروي نيسان باري نيز به علت نامعلومي واژگون و سرنشين آن كه خانمي 31 ساله بود، فوت و راننده نیز مصدوم و به بیمارستان منتقل شد.

فرمانده انتظامي شهرستان فامنين با اشاره به این که علت این دو حادثه توسط کارشناسان پليس راه تحت بررسي مي باشد، از شهروندان خواست با رعايت قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي از بروز اين گونه حوادث جلوگيري کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون