نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/3      14:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:624


نسخه چاپی
آمادگی کامل پلیس برای تامین امنیت زائران اربعین
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان از آمادگی کامل پلیس برای تامین امنیت زائران اربعین در صورت بازگشایی مرز خسروی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" با حضور در شهرستان قصرشیرین و در نشست ستاد اربعین استان که با حضور سرلشکر صفوی دستیار و مشاورعالی فرمانده معظم کل قوا در پایانه مرزی خسروی برگزار شد، اظهار داشت: کرمانشاه از دیرباز محل عبور و تردد زائران عتبات عالیات و کربلای معلی بوده است.

وی ادامه داد: در سال های اخیر نیز با راه اندازی مراسم پیاده روی اربعین و حضور حداقل 2 میلیون نفری مردم کشورمان در این مراسم معنوی و باشکوه، بحث امنیت آن ها مسئله بسیار مهمی است که بخش عمده ای از ان برعهده پلیس قرار دارد.

سردار جاویدان تصریح کرد: در این سال ها با اینکه ترددی از کرمانشاه به کربلای معلی انجام نشده اما مجموعه انتظامی استان در کنار همکاران خود در استان های ایلام و خوزستان کاملا پای کار بوده و با اعزام نیروی کمکی به امنیت زائران کمک کرده است.

فرمانده انتظامی استان همچنین با اشاره به جدی بودن بحث بازگشایی مرز خسروی برای تردد زائران در مراسم اربعین امسال، گفت: این آمادگی به صورت کامل و 100 درصدی از سوی پلیس کرمانشاه جهت تامین امنیت کامل زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) وجود دارد.

وی گفت: همچنین پلیس برای کارهای مربوط به صدور گذرنامه در سریع ترین زمان ممکن آمادگی دارد و زیرساخت های این کار نیز فراهم شده است.

سردار جاویدان در پایان خدمت به زائران حضرت سیدالشهدا (ع) را توفیق بزرگی برای پلیس و توشه گرانبهایی برای تک تک کارکنان انتظامی استان دانست و گفت: خدمتگزاری به این عزیزان  افتخار بزرگی است که نصیب من و همکاران ما شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون