نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/3      14:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:572


نسخه چاپی
همه ما باید در حوزه مقابله با مواد مخدر احساس مسئولیت کنیم
گروه استان ها - کردستان - استاندار با بیان اینکه مبارزه و مقابله با پدیده شوم مواد مخدر وظیفه همگانی است اظهار داشت : همه ما باید در حوزه مقابله با مواد مخدر احساس مسئولیت کنیم .
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، مهندس" بهمن مرادنیا " در سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدربا تاکید بر برنامه ریزی در زمینه پیشگیری از اعتیاد تصریح کرد: آگاه سازی شهروندان و توانمندسازی آنان موجب کاهش آمار اعتیاد به مواد مخدر خواهد شد.

وی با بیان این که بحث مقابله با مواد مخدر نیز نباید نادیده گرفته شود اظهار داشت: مقابله با مواد مخدر نباید منجربه کاهش توجه و تمرکز مسئولان نسبت به پیشگیری از این معضل شود.

مرادنیا تاکید کرد: برنامه های پیشگیرانه باید با بحث مبنایی آگاه سازی مردم اجرا شود و دستگاه های مرتبط نیز همکاری لازم را داشته باشند.

استاندار کردستان از مواد مخدر به عنوان مهمترین آسیب اجتماعی یاد کرد و بیان داشت: اعتیاد مادر و بستر دیگر آسیب های اجتماعی است و مبارزه و مقابله با پدیده شوم مواد مخدر وظیفه همگانی است و همه باید در این مسیر احساس مسئولیت کنند.

سرهنگ" فرامرز شاکری " رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان نیز در این جلسه با اشاره به افزایش 216درصدی کشف انواع مواد مخدر در 4 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته  از عزم جدی پلیس در استان ، در سال جاری در امر مبارزه و مقابله با عناصر اصلی تهیه و توزیع و قاچاقچیان عمده مواد مخدر در استان اشاره و بیان داشت : از ابتدای سال جاری1273 نفر در حوزه مقابله با مواد مخدر دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

وی با اشاره به اجرای طرح های پاک سازی در نقاط مختلف استان خاطر نشان کرد: در تلاش هستیم تا با استفاده از ظرفیت های مردمی، با خرده فروشان مواد مخدر برخورد قانونی کنیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون