نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/3      14:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:126


نسخه چاپی
سردار اشتری، محکم پای ارزش ها ایستاده است/همکاری مجمع رهروان امر به معروف با ناجا
گروه استان ها _ اصفهان _ رئیس مجمع رهروان امر به معروف و نهی ازمنکر استان با بیان اینکه نیروی انتظامی با اجرای طرح ناظر به خوبی در مقام عمل وارد شده است، گفت: سردار اشتری فرمانده ای است که محکم پای ارزش های نظام و انقلاب ایستاده است.
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید جواد استکی" در همایش امامان جماعات مساجد، رابطان و رؤسای کلانتری های فعال در طرح مساجد، قرارگاه های مهر و امید گفت: امر به معروف و نهی از منکر موضوعی است که هم باید مطالبه مردم از مسئولان و هم مطالبه مسئولان از مردم باشد.

وی با بیان اینکه براساس همین رویکرد مجمع رهروان امربه معروف و نهی از منکر کشور تاسیس و اساسنامه آن به تایید وزارت کشور و ستاد احیای امربه معروف رسیده اظهار داشت: از زمانی که این مجمع در اصفهان شکل گرفته تلاش شده که اصل هشتم قانون اساسی را بتوانیم به بهترین نحو ممکن جامه عمل بپوشانیم.

وی از همکاری و هماهنگی و پشتیبانی نماینده ولی فقیه در استان، نیروی انتظامی، دستگاه قضائی، کمیته امداد، سپاه، بسیج و مسئول امور مساجد و ستاد احیای امر به معروف استان اصفهان با این مجمع تقدیر کرد و اظهار داشت: هدف ما این است تا بتوانیم ان شاء الله فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه توسعه دهیم.

سردار استکی، در ادامه به فعالیت های چهارگانه مجمع رهروان امر به معروف استان اصفهان اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از فعالیت های این مجمع شبکه فعال ناظران است که بهحمد اله 2 هزار نفر از خواهران و برادران مؤمن و ولایی در این شبکه عضو هستند.

وی از همکاری این شبکه با نیروی انتظامی در زمینه تذکر لسانی به افراد بد پوشش خبر داد و گفت: با هماهنگی نیروی انتظامی این افراد در میدان ها و خیابان های اصلی شهر حضور یافته و تذکر لسانی به افراد بد پوشش که مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) است را انجام می دهند.

سردار استکی، خاطر نشان کرد: در این طرح درگیری و اعمال زور با افراد بد پوشش صورت نمی گیرد بلکه فقط به آنان تذکر داده می شود.

رئیس مجمع رهروان امر به معروف اصفهان در ادامه به اجرای طرح ناظر که توسط نیروی انتظامی آغاز شده اشاره کرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی با این کار نشان داد در میدان عمل به خوبی وارد شده و سردار اشتری فرمانده ای است که محکم پای ارزش های نظام و انقلاب اسلامی ایستاده است.

وی از تاثیرات خوب این طرح در اصفهان خبر داد و گفت: ان شاء الله بتوانیم این طرح را در تمام شهرستان ها نیز توسعه دهیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون