نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/4      18:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:186


نسخه چاپی
بی حجابی در نظام جمهوری اسلامی جرم مشهود است/ اقدام انقلابی نیروی انتظامی در برابر بی حجابی/ دل متدینین از بدحجابی‌ها و بی حجابی‌های گسترده خون است/ امنیت اخلاقی و روانی این جامعه در سایه رعایت حجاب است
گروه ناجا- خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به اقدام انقلابی ناجا در برابر بی حجابی گفت: امروز دل متدینین از بدحجابی‌ها و بی حجابی‌های گسترده خون است و وظیفه نیروی انتظامی است که در برابر جرم مشهود بایستد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس؛ آیت الله "سید احمد خاتمی" در خطبه دوم نماز جمعه امروز تهران به اقدام انقلابی نیروی انتظامی با بی حجابی اشاره کرد و گفت: بی حجابی در نظام جمهوری اسلامی جرم مشهود است و وظیفه نیروی انتظامی است که در برابر جرم مشهود بایستد.

وی افزود: این روز‌ها خیلی صحبت از کار فرهنگی می‌شود، اما باید کار فرهنگی و اجرایی با هم باشد.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: کسانی که به وظیفه خودشان عمل نمی‌کنند لااقل به این خدمتگزاران خسته نباشید بگویند و با اظهارات نسنجیده، قانون شکنان را جری نکنند.

آیت الله سید احمد خاتمی افزود: امروز دل متدینین از بدحجابی‌ها و بی حجابی‌های گسترده خون است.

وی تصریح کرد: متدینین این نظام و انقلاب را حفاظت و پاسداری کرده و می‌کنند بنابراین سخن از تقابل نیست بلکه سخن از امنیت جامعه است.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: امنیت اخلاقی و روانی این جامعه در سایه رعایت حجاب است.

آیت الله سیداحمد خاتمی در خطبه اول نماز جمعه اظهار داشت: نماز جمعه ظرفیتی ارزشمند برای نظام اسلامی و تریبون ولایت است و از هرگونه جناح و باند مبراست و باید رهنمود‌های ولایت در آن تبیین شود.

وی گفت:​ مردم هم باید حساب بیشتری برای نماز جمعه باز کنند مخصوصاً جوانان چرا که تقویت نماز جمعه تقویت سرمایه‌های کشور است و نماز جمعه همیشه در عرصه‌های مختلف از جمله سیاسی، انتخابات و حوادث همیشه سرآمد بوده است.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: این نماز عبادی سیاسی به عنوان عمل صالح برجسته و در پرونده اعمال انسان ثبت می‌شود.

وی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به ۵ مرداد سالگرد عملیات مرصاد افزود: این عملیاتی بود که منافقین با همدستی صدام به غرب کشور حمله کردند و به خیال بچه گانه شان می‌خواستند به این کشور آسیب برسانند، اما توطعه آن‌ها خنثی شد.

آیت الله خاتمی با اشاره به اینکه بازیگر اصلی این میدان آمریکا بود گفت: رزمندگان ما صاعقه وار بر این جنایتکاران هجوم آوردند و کمر منافقین را شکستند.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران به سه شنبه هشتم مرداد دوازدهمین سالگرد ارتحال فقیه پارسا مرحوم آیت الله "مشکینی" اشاره کرد و افزود: ایشان عالمی فقیه و مفسر بود که ۵۰ جلد کتاب از ایشان به یادگار مانده است

وی گفت: از ایشان شاگردان زیادی باقی مانده است که در سراسر کشور خدمتگزار مردم هستند.

امام جمعه موقت تهران همچنین به ۵ مناسبت دیگر اشاره کرد و اظهار داشت: در مناسبت اول، دزدی دریایی انگلیسی‌ها یادآور انبوه جنایت‌های این روباه پیر است.

خطیب نماز جمعه تهران از انگلیس به عنوان روباه استعمارگر یاد کرد و افزود: وقتی شروع کردم موارد جنایات و کیفرخواست این دولت استعمارگر را شمردم به ۳۷ بند رسیدم.

آیت الله سید احمد خاتمی گف:: طی چند هفته گذشته ما حدود ۷ اظهار و اقدام انقلابی در کشور داشتیم که قابل قدرانی است.

وی افزود: هیچگاه شیرینی آن برخوردی که مقام معظم رهبری در دیدار نخست وزیر ژاپن با ایشان داشتند، در تحقیر ترامپ و دولت آمریکا از کام ما نرفته و نخواهد رفت.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: در دو هفته اخیر پیام‌های عزت و ذلت ناپذیری از ایران مخابره شد، این پیام که ما حاضر نیستیم زیر بار زور برویم، در برابر قلدری تسلیم نمی‌شویم و به اسم مذاکره کنار میز تسلیم نمی‌نشینیم این‌ها پیام انقلاب اسلامی است.
 
وی تصریح کرد: این پیام‌ها جنس دیگر هیهات من الذله است.

آیت الله سید احمد خاتمی به اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا اشاره کرد و گفت: این اقدام نماد اقتدار نظام اسلامی و نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران بود.

وی ادامه داد: نفتکش انگلیس در تنگه هرمز باتخلف، قوانین دریایی را زیرپا گذاشته بود، اما قدرتمندانه عزیزان ما آن را توقیف کردند.

آیت الله خاتمی افزود: روزی روزگاری این روباه مکار در ایران دولت عوض می‌کرد و دولت سر کار می‌آورد، اما امروز به فضل خدا به ذلت اینچنینی افتاده است.

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون