نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/5      9:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:101


نسخه چاپی
توقیف کامیون حامل دام قاچاق در مریوان
گروه استان ها - کردستان – فرمانده انتظامی استان از کشف 100 رأس دام قاچاق در بازرسی از یک دستگاه کامیون درشهرستان مریوان خبر داد.

سردار" علی آزادی" درگفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای مقابله با قاچاق کالا ماموران پلیس آگاهی شهرستان مریوان حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی موفق به شناسایی و توقیف یک دستگاه کامیون حامل تعداد قابل توجهی دام زنده شدند .

وی گفت : با توجه به اینکه هر گونه جابه جایی دام زنده مستلزم اخذ مجوز قانونی می باشد با بررسی به عمل آمده راننده و مالک دام ها فاقد هر گونه مدارک لازم جهت انتقال و جابه جایی آنها بوده اندکه در همین راستا ماموران نسبت به توقیف خودرو اقدام که مشخص شد 100 رأس گوسفند در خودرو بارگیری شده است.

سردارآزادی با بیان اینکه ارزش ریالی دام های توقیف شده برابر اعلام نظر کارشناسان بالغ بر 2 میلیارد ریال برآورد شده است  تصریح کرد: با تلاش ماموران پلیس آگاهی مراتب صورتجلسه ودام های کشف شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع ذیصلاح شدند.

فرمانده انتظامی کردستان در پایان تاکید کرد : مقابله با قاچاق کالا جزو اولویت های کاری انتظامی استان بوده و در این راستا تاکید بر اقدامات اطلاعاتی و ارتقاء میزان اشرافیت اطلاعاتی می باشد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون