نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/5      10:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:83


نسخه چاپی
تقدیر از اقدامات ارزشمند نیروی انتظامی در راستای تعمیق فرهنگ عفاف وحجاب در جامعه
استان ها-کردستان -نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری گفت: نیروی انتظامی در راستای تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب با تدبیر و تفکر در حال انجام ماموریت است و می طلبد همه سازمان ها و نهادها همچون ناجا در این رابطه احساس مسئولیت کنند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حاج ماموستا " ملا فایق رستمی " در دیدار با فرمانده و مسئولان انتظامی استان کردستان با تقدیر از تلاش ها و اقدامات هدفمند و دلسوزانه نیروی انتظامی در راستای خدمت به مردم وتامین امنیت جامعه، اظهار داشت: نیروی خدوم انتظامی با سرلوحه قرار دادن مبانی دینی و اعتقادی و نیز توجه به آیات و دستورات دین مقدس اسلام در حال خدمت به مردم است؛ ما و همه مردم شگرگزار تامین امنیت مطلوب در جامعه هستیم .

وی، پیروزی انقلاب اسلامی ایران را حاصل مجاهدت ها و از خودگذشتگی های مردم غیرتمند ایران اسلامی و خون هزاران شهید دانست و بیان کرد: شهداء مظلوم نیروی انتظامی نیز با تامین امنیت جامعه، آبرو و حیثیت را برای مردم به ارمغان آوردند و جان عزیز خود را تقدیم نظام کردند.

ماموستا رستمی با تاکید بر اینکه همه ما مدیون خون شهداء و از خودگذشتگی های آنان هستیم، افزود: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون خون شهداء است و وظیفه همه این است که این مجاهدت ها و از خودگذشتگی ها را به نسل جوان منتقل کنیم .

این مقام مسئول، وجود رهبری شجاع، مدبر، زمان شناس، هوشیار و انقلابی را نعمتی برای انقلاب اسلامی دانست وگفت: شجاعت، قاطعیت و هوشیاری این رهبر فرزانه، احساس امنیت را به مردم کشورمان و دیگر ممالک اسلامی هدیه می کند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: امنیت، امانتی است که متولی برقرار کردن آن در جامعه بر دوش نیروی انتظامی می باشد که خوشبختانه این نیروی خدوم در راستای تامین آن از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

وی، نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران را نیروی مردمی، مخلص، با ایمان و در خدمت مردم دانست و متذکر شد: مراکز انتظامی و نظامی ما امروز به دانشگاه تعلیم وتربیت انسان های با ایمان و با اراده تبدیل شده اند واین موفقیت بزرگی برای ایران اسلامی است.

ماموستا رستمی در ادامه به موضوع بسیار مهم عفاف وحجاب و تاثیر آن در امنیت روانی جامعه اشاره و بیان کرد: حجاب عیار و مایه وقار یک زن مسلمان است که بایستی در حفظ و نگهداری آن تلاش شود.

وی با تاکید بر اینکه دشمن با تمام وجود در راستای بی هویت کردن زن مسلمان در حال فعالیت است و از تمام ظرفیت ها در این راستا بهره گیری می کند، افزود : توجه به پوشش و عفاف و حجاب موضوعی است که در دین مقدس اسلام به آن تاکید فراوان شده و از الزامات زندگی اجتماعی یک زن و مرد مسلمان است .

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با تقدیر از تلاش ها و اقدامات ارزشمند نیروی انتظامی در راستای تعمیق فرهنگ عفاف وحجاب در جامعه، تاکید کرد: نیروی انتظامی در راستای تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب با تدبیر وتفکر در حال انجام ماموریت است و می طلبد همه سازمان ها و نهادها همچون ناجا در این رابطه احساس مسئولیت کنند .

ماموستا رستمی در پایان با بیان اینکه علیرغم همه مشکلات و از طرفی تحریم های ظالمانه دشمنان بر علیه نظام جمهوری اسلامی مردم به امنیت جامعه دلخوش هستند، خاطر نشان کرد: با وجود امنیت مطلوب در جامعه مطمئن هستیم همه مشکلات ونارسایی ها برطرف خواهد شد .

سردار "علی آزادی " فرمانده انتظامی استان کردستان نیز در این دیدار با تقدیر از حمایت ها و رهنمود های همه علماء وروحانیون در دفاع از امنیت جامعه، گفت: بخش مهمی از امنیت جامعه را در سایه روشنگری ها وتلاش های ائمه جمعه وجماعات وروحانیون عالیقدر هستیم .

فرمانده انتظامی استان کردستان در پایان با بیان اینکه امنیت مطلوبی در سایه تلاش وکوشش همکارانم ونیز همکاری بسیار خوب مردم در این استان وجود دارد، خاطر نشان کرد: تامین امنیت مردم را وظیفه خود می دانیم ودر این رسالت خطیر از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون