نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/5      10:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:90


نسخه چاپی
توقیف 824 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در قم
گروه استان ها -قم- فرمانده انتظامی استان از توقیف 824 دستگاه استخراج ارز دیجیتال "بیت کوئین" به ارزش بیش از 57 میلیارد و 680 میلیون ریال خبر داد.
 

سردار "عبدالرضا آقاخانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال جاری به عنوان یکی از مهمترین اولویت های فرماندهی انتظامی استان قم بوده که به منظور جلوگیری از قاچاق و برخورد با مفسدان اقتصادی در دستور کار پلیس قم قرار گرفته است.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: در اجرای این طرح با تلاش مأموران انتظامی استان و تعامل با دستگاه قضائی طی بازرسی از چندین واحد صنعتی ، 824 دستگاه ماينر برای تولید ارز دیجیتال - بیت کوئین در یک ماهه گذشته کشف شده است.

سردار آقاخانی با بیان این که این دستگاه ها هيچ گونه اسناد و مدارکي نداشته و به صورت غير قانوني و قاچاق وارد کشور شده است، ارزش اموال مکشوفه را بیش از 57 میلیارد و 680 میلیون ریال اعلام و بر مبارزه بی امان پلیس قم با قاچاق کالا و ارز و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی تاکید کرد.

فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به ممنوعیت خرید و فروش بیت کوین (ارز دیجیتال)، ضمن تاکید بر اهتمام پلیس قم در برخورد با جرایم اقتصادی، مبارزه با قاچاق کالا و ارز را گامی موثر در حمایت از تولید داخلی دانست.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون