نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/5      11:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:125


نسخه چاپی
37 هکتار از مزارع و مراتع استان ایلام طعمه حریق شد
گروه استان ها -ایلام – فرمانده انتظامی استان گفت: در 72 گذشته 37 هکتار از مزارع و مراتع استان طعمه حریق شد.
 

سردار "نورعلی یاری" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی تماس های مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع آتش سوزی در چند نقطه استان، بلافاصله ماموران انتظامی جهت بررسی به مناطق اعلامی اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه در 72 ساعت گذشته 4 فقره آتش سوزی در سطح استان اتفاق افتاده است، افزود: طبق گزارش ماموران اعزامی به مناطق خسارت دیده، 22 هکتار از محصولات کشاورزی و 15 هکتار از منابع طبیعی به علت نامعلوم در آتش سوخته است.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: این آتش سوزی ها شامل 5 هکتار از مراتع روستای "محمد قلی"، 12 هکتار از مزارع روستای "جوب سرخ سفلی" ، 10 هکتار از مزارع کشاورزی  و 6 هکتار از مراتع منطقه "پشته" شهرستان  چرداول و 4 هکتار از مراتع  اطراف روستای" بوستانه" ملکشاهی بوده است.

سردار یاری در پایان با بیان اینکه تحقیقات پلیس برای مشخص شدن علل و عوامل این حوادث ادامه دارد، گفت: مراتع طبیعی متعلق به همه نسل ها است و پلیس در برخورد با کسانی که به صورت عمدی و یا سهوی مراتع و مزرارع را آتش می زنند به جد برخورد می کند، چراکه در فصل خشک شدن مراتع و مزارع نیاز است، همه جوانب احتیاط را رعایت کنند/.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون