نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/5      13:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:322


نسخه چاپی
تقدیر از اقدام انقلابی ناجا در برخورد با بی حجابی در خودروها/ رفتار پلیس با بدحجابان کریمانه است
گروه استان ها- گلستان- نماینده ولی فقیه در استان از اقدام انقلابی ناجا در برخورد با بی حجابی در خودروها و اماکن عمومی تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سید کاظم نورمفیدی" در خطبه های نماز جمعه گرگان، با اشاره به سالروز برگزاری اولین نماز جمعه پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گفت: نماز جمعه محور وحدت و انسجام جامعه اسلامی بوده و دشمنان نظام همواره از آن هراس دارند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان، مسئله عفاف و حجاب را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: حجاب، یکی از نمادهای جامعه اسلامی است و زنان و مردان کشورمان ثابت کرده اند با تمام وجود پایبند به مسائل اعتقادی و مذهبی هستند و نباید اجازه دهیم عده ای فریب خورده آرامش روانی جامعه را برهم بزنند.

امام جمعه گرگان ضمن تقدیر از اقدام انقلابی ناجا در برخورد با افرادی که در خودرو یا مکان های عمومی حجاب را به تمسخر می گیرند، گفت: حجاب یک امر کریمانه است و پلیس با افراد بدحجاب برخورد کریمانه ای دارد و شاهدیم که اخیرا دشمنان با تبلیغات دروغین قصد تخریب چهره ناجا را دارند.

آیت الله نورمفیدی با اشاره به لزوم پایبندی همه افراد جامعه به قانون، گفت: نیروی انتظامی در خط مقدم مقابله با هنجارشکنان قرار دارد و همه دستگاه های متولی باید در راه برقراری امنیت و آرامش جامعه یاری رسان پلیس باشند.

نماینده ولی فقیه در گلستان خاطرنشان کرد: پلیس در برخورد با اراذل و اوباش و مجرمان نیز موفقیت های بسیار خوبی داشته که حاصل تلاش های شبانه روزی ماموران زحمت کش این نیروی خدوم است./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون