نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/5      13:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:305


نسخه چاپی
همه دستگاه‌ها باید از نیروی انتظامی برای تأمین نظم و امنیت داخل کشور حمایت کنند
گروه استان ها- یزد- نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تأمین امنیت داخل شهرها بر عهده نیروی انتظامی است، گفت: ناجا را از همه جهت تمام دستگاه‌ها باید کمک کنند تا بتواند نظم داخلی را برقرار کند.

"سید ابوالفضل موسوی بیوکی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ضمن حمایت از مواضع قاطعانه فرمانده نیروی انتظامی در برخورد با قانون‌شکنان و هنجارشکنان، گفت: همانگونه که سپاه پاسداران به خوبی از مرزهای کشور و خطوط دریایی و هوایی صیانت می‌کند، نیروی انتظامی نیز نظم داخلی را در شهرها و به طور کلی در داخل کشور برقرار می‌کند.

وی افزود: صلابت و اقتداری که به ویژه این روزها سپاه پاسداران از خودش در صیانت از مرزها به نمایش گذاشت قابل تقدیر و تشکر است و همه مردم و همه نمایندگان از بچه‌های سپاه به دلیل این صلابت و حس امنیتی که ایجاد کردند، تشکر می‌کنند.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تأمین امنیت داخل شهرها بر عهده نیروی انتظامی است، اظهار داشت: تمام دستگاه‌های داخل کشور باید از همه ابعاد ناجا را کمک کنند تا بتواند نظم داخلی را برقرار کند.

موسوی با بیان اینکه سخت‌کوشان ناجا در داخل کشور برای نظم و امنیت داخلی تلاش می‌کنند، تأکید کرد: هم نیروی انتظامی و هم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تمام و کمال مورد حمایت مردم و مسئولان هستند، بنابراین باید مورد حمایت و کمک تمام دستگاه‌های اجرایی قرار گیرند تا این دو نیرو بتوانند در انجام وظایف خودشان موفق باشند.

وی با تأکید بر حمایت معنوی مجلس در حمایت از نیروی انتظامی، گفت: از نظر مفاد قانونی نقصی برای حمایت از نیروی انتظامی نداریم و نیاز به قانون گذاری جدید نیست و همه تمهیدات در نظر گرفته شده است اما هرکدام از دستگاه‌ها بنابر امکاناتی که دارند باید از ناجا حمایت کنند و با آن هماهنگ باشند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون