نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/5      13:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:307


نسخه چاپی
خدمات صادقانه نيروي انتظامي در دهه كرامت قابل تقدير است
گروه استان ها – خراسان رضوي – توليت آستان قدس رضوي در آیين شكرانه برنامه هاي دهه كرامت، از خدمات صادقانه نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران در سراسر كشور تشكر كرد.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام و المسلمين «احمد مروي » در آیين شكرانه برنامه هاي دهه كرامت كه در مشهد مقدس برگزار شد از حضور فعال و اهتمام جدي همه خادمان و دست اندركاران خدمت به زائران و مجاوران بارگاه ملكوتي ثامن الحجج آقا علي ابن موسي الرضا (ع) كه در حوزه هاي مختلف انجام وظيفه كرده اند تقدير و تشكر كرد.

توليت آستان قدس رضوي در حاشيه اين مراسم گفت: از تلاش و اهتمام كاركنان نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران كه با روحيه جهادي و انقلابي، خدمات شايسته و حضور فعالي در اقصي نقاط كشور از مرزها تا شهرها، جاده ها و ... در راه برقراري و پايداري نظم و امنيت بر عهده دارند تقدير و تشكر مي كنيم و مردم عزيزمان نيز قدردان اين زحمات هستند.

وي گفت: پليس مقتدر خراسان رضوي در دهه كرامت خدمات و اقدامات بسيار ارزشمندي را بر عهده داشت و احساس نظم و امنيت شهروندان و زائران حرم مطهر رضوي، بزرگترين افتخاري است كه نصيب جهادگران عرصه خدمت در فرماندهي انتظامي اين استان شده است.

گفتنی است: در اين مراسم كه با حضور مديران عالي رتبه و مسئولان برگزار شد، از سردار «محمد كاظم تقوي»، فرمانده انتظامي استان خراسان رضوي تجليل به عمل آمد.

فرمانده انتظامي خراسان رضوي نيز در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: از همراهي و همگامي زائران و مجاوران بارگاه ملكوتي امام رضا(ع) به خاطر رعايت قوانين و احترام به حقوق اجتماعي و همكاري با پليس خدمتگزار تقدير و تشكر مي كنيم.

سردار تقوي افزود: خادمان نظم و امنيت در پليس رضوي، خدمت و انجام متعهدانه و مسئولانه وظايف و تكاليفي كه بر عهده دارند را در حريم كعبه دل ها، حرم مطهر رضوي و اين استان براي خود عبادتي بزرگ و توفيقي الهي مي دانند.

وی یادآور شد: از تمام همرزمان پر تلاش و انقلابي و ولايي خود به پاس زحماتي كه بر دوش مي كشند تشكر مي كنم و اميدواريم اين خدمات ارزشمند مورد خشنودي ولي نعمتان آقا علي ابن موسي الرضا(ع) و شهروندان فهميم و قانون مدار قرار گيرد./

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون