نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/5      13:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:187


نسخه چاپی
حركت دادن خودرو توسط کودک 8 ساله حادثه آفريد
گروه استان‌ها - گيلان - رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان گيلان از مرگ مرد 43 ساله به علت به حرکت درآوردن خودرو توسط فرزند 8 ساله‌اش در رشت خبر داد.

سرهنگ "محمدرضا محمدي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح اين خبر گفت: در پی اعلام مركز فوريت‌هاي پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در یکی از کوچه‌های حاشیه شهر رشت، بلافاصله ماموران انتظامي به محل مورد نظر اعزام شدند.

اين مقام انتظامي افزود: با حضور ماموران پليس و تيم‌هاي امدادي در محل حادثه مشخص شد كودكي 8 ساله در حالي كه خودرو پيكان وانت پدرش در دنده عقب قرار داشت اقدام به استارت زدن آن كرده و خودرو نيز به پدرش كه در حال كار در پشت خودرو بود برخورد مي‌كند.

وي ادامه داد: در اين حادثه مرد 43 ساله به علت شدت جراحات وارده در بيمارستان فوت كرد.

سرهنگ محمدي گفت: طبق ماده 199 آیین‌نامه راهنمايي و رانندگي در اختیار قرار دادن خودرو به افراد فاقد گواهینامه ممنوع است، اما گاهی مشاهده مي‌شود برخی از افراد بی‌ توجه به قوانین این كار را انجام مي‌دهند؛ این اقدام چه با همراهي و چه بدون همراهي والدين يك تخلف است و خودرو شخص متخلف پس از اعمال قانون به پاركينگ منتقل خواهد شد.

رئيس پليس راهور استان گيلان در پايان خاطرنشان كرد: در صورت بروز حادثه هایی از این دست شرکت‌های بيمه هيچ‌گونه مسئوليتي برای جبران زیان وارده تقبل نمی‌کنند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون