نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/5      15:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:225


نسخه چاپی
کشف 70 میلیارد ریال گوشی تلفن همراه قاچاق در "چابهار"
گروه استان ها – سیستان وبلوچستان –فرمانده انتظامی استان از کشف 70 میلیارد ریال گوشی تلفن همراه قاچاق در بازرسی از یک انبار در شهر چابهار خبر داد.

سردار" محمد قنبری" فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: پلیس امنیت عمومی شهرستان چابهار با کسب خبری مبنی بر قاچاق گسترده گوشی های تلفن همراه، توسط فردی سودجو، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داد.

وی افزود: ماموران دایره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پس از یک سری تحقیقات میدانی محل دپوی کالاهای قاچاق را در یکی از مراکز تجاری شهر چابهار شناسایی و تحت نظر گرفتند.

سردار قنبری تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده با کنترل نامحسوس محل و اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی در اقدامی غافلگیرانه وارد عمل شدند و در بازرسی از انبار 3 هزار و 86 دستگاه تلفن همراه قاچاق و فاقد هرگونه مجوز گمرکی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه ارزش کالاهای کشف شده توسط کارشناسان 70 میلیارد ریال برآورد شده است، خاطر نشان کرد: در این رابطه 2 متخلف پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون