نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/5      15:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:149


نسخه چاپی
كشف بیش از3 ونیم ميليارد ريال کالای قاچاق در استان مركزي
گروه استان ها - مركزي - فرمانده انتظامي استان از توقيف يك محموله ظروف قاچاق به ارزش تقريبي 3 ميليارد و 600 ميليون ريال در عمليات پليس در توقيف يك دستگاه خودروي كاميون در يكي از محورهاي مواصلاتي شهرستان اراك خبر داد.

 

 

سردار "كيومرث عزيزي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در تداوم طرح هاي عملياتي پليس، ماموران اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي استان در همكاري اطلاعاتي با پليس يكي از استان هاي همجوار از تردد يك دستگاه خودروي كاميون حامل كالاي قاچاق از محورهاي مواصلاتي شهرستان اراك مطلع شدند.

وي افزود: بلافاصله برنامه ريزي عملياتي براي توقيف خودرو آغاز و خودروي مورد نظر در ورودي حوزه قضائي شهرستان اراك شناسايي و در عملياتي توقيف شد.

اين مقام ارشد انتظامي اضافه كرد: در مراحل تحقيقات مقدماتي ماموران انتظامي و در بررسي دقيق اسناد و مدارك ارائه شده از سوي راننده خودرو، مشخص شد كه اين مدارك فاقد اعتبار بوده و با بار خودرو مطابقت ندارد.

 سردار عزيزي تصريح كرد: در بازرسي انجام شده از خودرو 600 كارتن انواع ظروف شيشه و بلورجات فاقد هرگونه مدارك مثبته گمركي به ارزش تقريبي 3 ميليارد و 600 ميليون ريال كشف شد.

فرمانده انتظامي استان مركزي خاطر نشان كرد:‌ راننده خودرو در اين عمليات دستگير و با تشكيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شد./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون