نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/5      15:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:177


نسخه چاپی
رسیدگی به مشکل کارکنان از وظایف مدیران است
گروه استان ها – کیش – فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش در پنجمین جلسه قرارگاه جهادی آموزش گفت:آموزش درست در یک مجموعه نشان از اقتدار آن مجموعه دارد و مدیران باید به طور جدی در این امر گام بردارند.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "علی اصغر جمالی" در این قرارگاه اولین گام برای موفقیت و اقتدار را نظم در کارها دانست و افزود: توجه به امر آموزش از اولویت های اصلی کار ما است.

وی گفت: به صحت عمل و درست کاری کارکنان حداکثر اهمیت را بدهید و با آموزش های درست و به موقع کارکنان را صیانت و از تهدیدهای احتمالی حفظ کنید.

جمالی با اشاره به اهداف قرارگاه جهادي آموزش و صيانت کارکنان افزود: این دو قرارگاه لازم و ملزوم یکدیگراد و ما با رشد و تعالی رفتار کارکنان به دنبال رسیدن به مهم ترین موضوع  که قانع نشدن به وضع موجود و تلاش برای رسیدن به یک هدف مطلوب است، هستیم.

این مقام ارشد انتظامی و نظامی در کیش درادامه رضایت مندی مردم از پلیس را از اهداف مهم ناجا برشمرد و گفت: عملکرد باید طوری باشد که احساس امنیت در بین عموم شهروندان حاصل شود که این امر خود بستر لازم را برای رضایتمندی مردم از پلیس فراهم می سازد.

سرهنگ جمالی با اشاره به فرامین مقام معظم رهبری در راستای توجه به امر آموزش تأکید کرد: مدیران و مسئولان اول خودسازی داشته سپس به دنبال تقویت و آموزش کارکنان زیر مجموعه باشند.

وی تاکید کرد شایسته سالاری در دستور کار قرار گیرد و اگر مدیری توان رفع مشکل نیرویی را ندارد با کمک افراد شایسته و توانمند در مجموعه خود برای تقویت افکار و هدایت توانمند نیروی های دارای مشکلات جزئی تلاش کنند.

علی اصغر جمالی گفت: به نحوی با کارکنان زیرمجموعه رفتار کنید که با خاطره خوش خدمت داشته و این را بدانید که نیرویی درست عمل می کند که مسئول وی درست بیندیشد و موفق عمل کند.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش در پایان بروز مشکل برای برخی از کارکنان را ضعف در آموزش و نحوه مدیریت در قسمت های زیرمجموعه عنوان کرد./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون