نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/5      15:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:156


نسخه چاپی
تصادف زنجیره ای در بجنورد 12 نفر را راهی بیمارستان کرد
گروه استان ها- خراسان شمالی- رئیس پلیس راه استان از وقوع تصادف زنجیره ای و برخورد 12 دستگاه خودرو با یکدیگر در محور "اسفراین- بجنورد" خبر داد.

سرهنگ"علیرضا حسین زاده" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام جزئیات این خبر گفت: روز گذشته در کیلومتر یک محور "اسفراین- بجنورد" 12 دستگاه خودرو سبک و سنگین با یکدیگر برخورد کردند که بلافاصله کارشناسان پلیس راه به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی با اشاره به این که وقوع این حادثه باعث شد تا این محور مدت زیادی مسدود و تردد در آن به کندی انجام شود، افزود: عامل اصلی وقوع این تصادف زنجیره ای یک دستگاه کشنده بود.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارشناسان پلیس راه علت وقوع این حادثه را عدم توجه به جلو راننده کامیون کشنده اعلام کردند، یاد آور شد: در همین رابطه 12 تن  به بیمارستان منتقل شدند؛ 11 تن از آنان به صورت سرپایی مداوا و یک نفر نیز به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان بستری شد.

سرهنگ حسین زاده تصریح کرد: نهایتا با تلاش بی وقفه و مستمر ماموران انتظامی و پلیس راه محور بازگشایی شد و تردد نیز به حالت عادی بازگشت.

رئیس پلیس راه استان توجه ویژه رانندگان را به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی لازم و ضروری برر شمرد و از آنان خواست تا از شتاب زدگی در رانندگی جدا پرهیز کنند تا از وقوع حوادث ناگوار پیشگیری شود./


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون