نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/6      10:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:91


نسخه چاپی
مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:
شهدا حماسه‌سازان انقلاب و اسلام هستند
گروه ناجا - مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: شهدا حماسه سازان انقلاب و اسلام هستند چراکه پرچم ايران را در سراسر دنيا به اهتزاز درآوردند و استقلال و آزادگي ايران عزيز به برکت رشادت ها و جانفشاني هاي اين شهيدان والامقام به دست آمده است.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "مرتضی قربانی" در دومین یادواره 17 شهید یگان ویژه استان گلستان گفت: شهدا شجاعت و انسانيت را به مردم آموختند و افراد جامعه را در مسیر واقعی دین قرار دادند و موجی از بیداری و معرفت را هم در جامعه گسترش دادند.

وی ادامه داد: شهادت، افتخار بزرگي است که شامل حال خوبان عالم می شود و ثمره آن نيز گسترده است، بی‌شک یکی از ثمرات آن امنیت است که این مهم نشأت گرفته از بركت خون شهداست و امروز وظيفه ماست تا از اين امنيتي كه شهدا براي ما به ارمغان آورده‌اند، پاسداري كنيم.

مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح عنوان کرد: عزت و عظمت کنوني نظام اسلامي در عرصه‌هاي مختلف مرهون ايثارگري‌ها و رشادت‌هاي شهداست و زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا از مقدس ترين اعمال است چراکه پايبندي به راه شهدا و قدم گذاشتن در اين مسير موجب رشد روزافزون فرهنگ تلاش، ايثار و شهادت در جامعه مي‌شود.

سردار قربانی خطاب به خانواده های شهدا عنوان کرد: شهدا حماسه سازان انقلاب و اسلام هستند چراکه پرچم ايران را در سراسر دنيا به اهتزاز درآوردند و امروز استقلال و آزادگي ايران عزيز به برکت رشادت ها و جانفشاني هاي اين شهيدان والامقام است که با دل و جان در راه اسلام و انقلاب با دشمنان جنگيدند و خون خود را فداي حريت و سربلندي این مرز و بوم کردند.

وی همچنین یادآور شد: انقلاب اسلامی ما با خون شهيدان بيمه شده است و تا زماني که فرهنگ غني شهادت در جامعه باشد خدشه اي به آرمان هاي والاي انقلاب وارد نخواهد شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون