نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/6      10:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:79


نسخه چاپی
کشف 2 میلیاردی کالای قاچاق در ایذه
گروه استان‌ها_ خوزستان_ فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله کالای قاچاق به ارزش 2 میلیارد ریال در شهرستان ایذه خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حیدر عباس زاده" در تشریح این خبر اظهارداشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تشدید برخورد با قاچاقچیان، ماموران ایست و بازرسی دهدز شهرستان ایذه با رصد و کنترل دقیق خودروهای عبوری یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران پلیس در بازرسی از خودروی توقیف شده 3 هزار و 600 کلاه آتش نشانی، 700 عدد فیلتر هوا، یکصد و 12 شیلنگ آتش نشانی، 840 نوار پارچه ای، یک هزار و 600 آب پاش، يک يخچال فريزر، يک ماشين لباسشويي، يک ماشين ظرفشويي، 240 عدد اتصالات شیلنگ، یک هزار تلق پلاستیکی و 20 رول شب رنگ فاقد مدارک گمرکی کشف کردند.

سردار عباس زاده با بیان اینکه کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را بالغ بر 2 میلیارد ریال برآورد کردند، اذعان داشت: در این رابطه یک متهم دستگير و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان خاطر نشان کرد: مبارزه با قاچاق از مأموريت هاي مهم و مستمر پليس برای رشد و شكوفايي اقتصاد كشور است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون