نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/6      11:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:126


نسخه چاپی
کشف 63 کیلو حشیش در عملیات پلیس بوشهر و فارس

گروه استان ها- بوشهر- رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گفت: در عملیات مشترک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدراستان بوشهر و فارس یک محموله 63کیلوگرمی حشیش از سوداگران مرگ کشف شد.

 

 

سرهنگ "عبدالرضا شبانی"در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر موفق شدند با انجام اقدامات اطلاعاتی و تلاش های شبانه روزی یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر که به صورت حرفه ای و عمده در امر قاچاق و توزیع مواد مخدر در استان های جنوبی فعالیت داشت را شناسایی کنند.

وی گفت: با گسترش چتر اطلاعاتی مشخص شد سرکرده باند قصد دارد با همکاری چند نفر از عوامل خود،محموله مواد مخدر را به وسیله یک دستگاه خودرو سواری از استان فارس به یکی از شهرستان های استان خوزستان منتقل کند.

سرهنگ شبانی اضافه کرد: با هماهنگی و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس در یک عملیات دقیق و هماهنگ، خودرو حامل مواد مخدر در شهرستان کازرون شناسایی ومتوقف شد.

رئیس پلیس مبارزه باموادمخدر استان باتشکر از همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: در بازرسی از خودرو توقیفی 63 کیلو گرم حشیش کشف و 2 متهم در این رابطه دستگیر شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون