نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/6      11:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:129


نسخه چاپی
مرد شیروانی در آتش سوخت!

گروه استان ها- خراسان شمالی- فرمانده انتظامی شهرستان شیروان از مرگ مرد 35 ساله به علت آتش سوزی در یک خانه باغ در حوالی این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"مسعود وحیدی" با اعلام جزئیات این خبر گفت: روز گذشته در پی اعلام خبری مبنی بر وقوع یک مورد آتش سوزی در یک خانه باغ حوالی شهرستان شیروان بلافاصله ماموران انتظامی به همراه عوامل آتش نشانی به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه در اثر این آتش سوزی یک مرد 35 ساله جان خود را از دست داد، افزود: کارشناسان آتش نشانی علت این حادثه را نشتی کپسول گاز خانگی اعلام کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه شدت آتش طوری بود که ماموران بعد از گذشت مدت زیادی توانستند  جسد را از داخل خانه باغ به بیرون بیاورند، خاطر نشان کرد: عدم توجه به نکات ایمنی و استفاده از وسایل گرمایشی و گاز سوز غیر استاندارد بارها باعث شده تا افراد زیادی جان خود را از دست بدهند.

به گفته وی شهروندان عزیز ضمن رعایت نکات ایمنی در استفاده از وسایل گاز سوز حتما به هشدار های مسئولان مربوطه در این خصوص توجه ویژه داشته باشند تا دیگر شاهد وقوع این گونه حوادث تلخ و دلخراش نباشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون